Wpis z mikrobloga

Mirki, oświećcie mnie. W jaki sposób w kasach samoobsługowych zrobić żeby produkty po skanowaniu można było wkładać do plecaka lub torby? Jak nie położę produktów na wagę to kasa się burzy, ale za to jak najpierw wstawię tam plecak lub torbę na zakupy to też się burzy. Przecież to chyba niemożliwe, żebym musiał cały wózek wyładować bezpośrednio na wagę żeby potem po kolei znowu wszystko przekładać po tym jak już zapłacę... #zakupy #zalesie
  • 14
@4833478: A to nie jest tak, że część z kas samoobsługowych ma przycisk WŁASNA TORBA który do tego właśnie służy? Wcikasz, kładziesz plecak, rozpoczynasz skanowanie. Tak to widzę jako teoretyk ;]
A to nie jest tak, że część z kas samoobsługowych ma przycisk WŁASNA TORBA który do tego właśnie służy?


@zakoo: Nie wiedziałem o tym, sprawdzę następnym razem. W Polsce robię zakupy dwa razy do roku i zawsze się na to nacinam a potem unikam kas samoobsługowych... Tam gdzie mieszkam używam samoobsługowych w różnych sklepach ale jeszcze nie trafiłem na taką która by miała wagę do kontrolowania zeskanowanych zakupów... Podobnie wygląda na
@4833478: bodaj w Carrefourze możesz zainstalować aplikację i skanować wszystko telefonem na bieżąco, potem na kasach skanujesz kontrolnie tylko jeden wybrany produkt i płacisz.
@4833478:
Carrefour ma aplikację, która to umożliwia.
Skanujesz telefonem i wrzucasz do swoje torby.
Potem tylko czytasz kod z telefonu przy kasie samoobsługowej.
Bez wyjmowania rzeczy z torby.