Wpis z mikrobloga

Ja to bym chciała w końcu poznać jakiegoś typa w miarę w moim wieku, żeby był ogarnięty, ale spotykam albo młodych ok. 20-23 lat chcących się właśnie wyszaleć, albo 28-33 również chcących uprawiać seks na prawo i lewo

Serio gdzie się podziali 24-27? Pewnie jakbym ich spotkała to też by chcieli się wyszaleć

#gownowpis
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogarnięty (tak w skrócie i na podstawie ostatnich jakichś znajomości):

-potrafi podejmować ważniejsze decyzje

- nie jest narcyzem

- nie myśli wyłącznie o seksie

- nie imprezuje tydzień w tydzien

- umie zadbać o siebie, gdy trzeba, a nie wymaga opieki przez 90% czasu

- nie narzeka na wszystko i wszystkich


@Serzka: Powiem po normicku, obniż wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nighthuntero: czemu? Te wymagania nie
ale no miałam przez 2 dni, stwierdziłam, że to nie dla mnie i tam też jakoś nie było zbytnio facetów w tym przedziale wiekowym xd


@Serzka: Na początek to może przestań szukać wymówek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez dwa dni to apka nawet nie zaczęła podsuwać regularnych profili, a pewnie głównie te "lepsze" na zachętę i stąd może też aż tak mylne wrażenie związane z wiekiem, bo
Ogarnięty (tak w skrócie i na podstawie ostatnich jakichś znajomości):

-potrafi podejmować ważniejsze decyzje

- nie jest narcyzem

- nie myśli wyłącznie o seksie

- nie imprezuje tydzień w tydzien

- umie zadbać o siebie, gdy trzeba, a nie wymaga opieki przez 90% czasu

- nie narzeka na wszystko i wszystkich


@Serzka: co z tego że spełniam te wszystkie warunki jak zaraz się okaże, że trzeba jeszcze milion innych np. Lubić
24-27


@Serzka: Z kobietami na tinderze jest dokładnie to samo, albo młode albo koło 30. Ale nie ma w tym chyba nic dziwnego, bo jest to przedział wiekowy w którym nawet ja byłem w związkach. lvl 33 here.

Na tinderze możesz zaznaczyć w opisie, że szukasz ogólnie znajomych (ja mam, że FWB albo i bez B), jest tam nawet w profilu specjalne miejsce na zaznaczenie czego szukamy. Jakkolwiek powodzenia w szukaniu.
@Serzka jeżeli jesteś typem człowieka, który raczej "nie wychodzi do ludzi" to z doświadczenia powiem ci że tylko tinder. Wiem że jest ciężko, ale da się znaleźć normalnych ludzi, serio.

Jeżeli jesteś ładna to już na starcie masz przewagę, bo będziesz miała w czym wybierać.
@Serzka zapisz się na sekcję wspinaczkową np. to poznasz sporo ludzi. W tym wieku chyba najłatwiej właśnie poznawać ludzi wokół zainteresowań, bo mało w miarę normalnych ludzi często imprezuje, chodzi do barów szukać znajomości, czy używa jakichkolwiek aplikacji randkowych
@Serzka Dałaś opis normalnego faceta, no może poza bzykaniem, cudów nie ma, w naturze faceta jest to wpisane.
Może jeszcze trzeba dodać wymagania fizyczne, 180+,wysportowany, brunet/blondyn itd. ;)
@Serzka: Wchodzę na tindera z nudów od czasu do czasu, jeśli mam ochotę poznać kogoś nowego i zazwyczaj w jeden wieczór lub dwa mam wytypowane kilka osób, z którymi przenoszę się poza Tindera i za każdym razem udawało się poznać kogoś zajebistego. Bez tryhardowania ani ciśnienia. Da się
@Serzka: Ja bym chciał wreszcie poznać normalną 21-28 lat, ale jak do tej pory same skrajności.
21 lat - ŻADNE ONS (jak wszystkie tinderówy) - po czym po wyjściu na piwo i 2h na spacerze rzuca się na całusy i dalej się można domyśleć XD. Zainteresowań praktycznie brak, no studia robi, zadania dostała i nie rozumie. Rodzice w innym mieście, robią przelewy na życie, się żyje.

28 lat - miałam chłopaka,
@ArtoWski:

wyjątkowo ładnie uśmiecha i zabawnie peszy jak mnie widzi

(ʘʘ)
A uśmiechasz się do niej też? Od tego można zacząć :) potem można hej, cześć itd :) chociaż ja jakbym zagadywała, to bym pewnie od razu prosto z mostu Hej, zauważyłam że się do mnie uśmiechasz, nie chciałabyś może wyjść na kawę? Ale ja jestem dość bezpośrednia xd
Naprawdę podziwiam was mężczyzn, że zagadujecie, bo do
@C12H16N2: w sumie kiedyś zastanawiałam się jakie mam wymagania co do wyglądu i zależało mi przede wszystkim, żeby był szczupły. Wzrost nie ma dla mnie jakiegoś większego znaczenia, no przy moim 170 to wolałabym żeby chłop był trochę wyższy, ale też spoko jak jest mojego wzrostu +-
A no i mam słabość do brunetów i zarostu.
Niby mówisz, że to nie są jakieś super wymagania, ale właśnie fajnie jakby chłop coś
@Serzka: akurat sobie czytałem w książce o tym, także wrzucam dwa cytaty:
"wypełnij zatem podświadomość żywym wyobrażeniem wszystkich cech, jakie powinien posiadać twój mąż" i "Nieszczęście leżało w jej własnej osobowości. Miała raczej męską naturę - energiczną i władczą. Podświadomie pragnęła człowieka uległego i biernego, który jej pozostawi rolę przywódcy. W postępowaniu powodowała się więc podświadomością, przez co jej skryte wyobrażenia musiały się zrealizować".