Wpis z mikrobloga

Ja to bym chciała w końcu poznać jakiegoś typa w miarę w moim wieku, żeby był ogarnięty, ale spotykam albo młodych ok. 20-23 lat chcących się właśnie wyszaleć, albo 28-33 również chcących uprawiać seks na prawo i lewo

Serio gdzie się podziali 24-27? Pewnie jakbym ich spotkała to też by chcieli się wyszaleć

#gownowpis
  • 80
  • Odpowiedz
  • 1
@Serzka też mam ten problem. Odkąd skończyłem studia i pracuje raczej nikogo nie poznaje. Spotykam się że znajomymi co drugi weekend ale od dawna nie pojawił się ktos nowy - bo skąd?

Druga sprawa, gdzie szukasz? Ja mieszkam pod Krakowem, ktoś inny w Poznaniu. W sumie dobrze mieć kogoś znajomego w innym mieście, zawsze na małą wycieczkę nożna się wybrać.
  • Odpowiedz
@Bamran99: na tinderze to na 95% nie spotkam ogarniętego xd a poza tym ja nie chcę poznać kogoś typowo do związku tak jak to jest w aplikacji, tylko po prostu poznać, a jakby się coś miało dziać to by działo, a na tinderze no to jest nastanawienie na związek
  • Odpowiedz
@Amaru: no właśnie teraz ciężko poznać kogoś nowego, znaczy mój współlokator co chwilę kogoś poznaje, ale on chodzi w kółko do pubów i ci jego znajomi i ich tryb życia niespecjalnie do mnie przemawia
Kraków here, niby powinno się w tym mieście łatwo poznawać ludzi, ale nie mam pojęcia gdzie xd
  • Odpowiedz
@Serzka: Źle dawałaś w prawo widocznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tinder przesiąkniety #!$%@? ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora xD Podejrzewam,ze masz jakiś znajomych od czasu do czasu jak wyskoczysz do pubu pozniej przypadkiem pomylisz drogi i zahaczysz o klub to na zle Ci nie wyjdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) a jeśli jestes atrakcyjna to bedziesz miala duze zainteresowanie xD
  • Odpowiedz
@Bamran99: nie wrzucam, bo też część moich znajomych właśnie poznała się przez tindera, ale no miałam przez 2 dni, stwierdziłam, że to nie dla mnie i tam też jakoś nie było zbytnio facetów w tym przedziale wiekowym xd

  • Odpowiedz
@Serzka: 28 :D I nie chodzi mi, że twoje wymagania są skrajne. Tylko moje spełnienie części z nich jest aż za bardzo. Ten z imprezowaniem już absolutnie, bo introwertyzm mocno, praktycznie abstynencja i na dłuższą metę jest to nudne i kłopotliwe, miałem o to zgrzyty w związku.
  • Odpowiedz
@Serzka: kobieta zawsze bedzie miala zainteresowanie od chłopaków niezależnie jak wygląda, są stuleje i przegrywy dla których potwór nie potwór ważne ze ma otwór xDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Serzka No ja też nie wiem co mam robić xD. Do Krakowa mam rzut beretem, ale najzwyczajniej w świecie mi się nie chce. Nigdy nie byłem typem ktory łazi po klubach czy pubach. Zawsze preferowałem siedzieć na mieszkaniu i pogadać. Mając takie preferencje ciężko kogoś poznać nowego, kolega bawi się w tindery i co chwilę jakas przyprowadza ale to nie dla mnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Serzka: miło, że wspominasz o seksie, jeśli jeden z partnerów ma libido wyraźnie większe od drugiego, to frustracja z tego powodu potrafi z czasem tylko narastać. To w ogóle powinna być jedna z kluczowych informacji, ale no, jakby to wyglądało.
Cześć, jestem Sandra i uwielbiam się #!$%@?ć.
Cześć, jestem Krystian i seks raz na dwa tyg. zupełnie mi wystarcza.
XD
  • Odpowiedz