Wpis z mikrobloga

Ja to bym chciała w końcu poznać jakiegoś typa w miarę w moim wieku, żeby był ogarnięty, ale spotykam albo młodych ok. 20-23 lat chcących się właśnie wyszaleć, albo 28-33 również chcących uprawiać seks na prawo i lewo

Serio gdzie się podziali 24-27? Pewnie jakbym ich spotkała to też by chcieli się wyszaleć

#gownowpis
  • 80
@Serzka: nie no do barów na piwo to nie, pisząc że "w domu siedzieć nie lubię" to w sumie trochę #!$%@?łem bo siedzę w domu, tyle że nie sam :P

Co weekend wpadają do nas znajomi, zawsze jest ktoś chętny i to w 90% przypadków u nas siedzimy chociaż zdarza się, że jedziemy do kogoś. Na mieście rzadko się spotykamy a nawet jeśli to i tak kończy się to ostatecznie u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Serzka: znam jakoś 7 ogarniętych chłopa w wieku 24-26 lat i tylko jeden nie jest zajęty, a to dlatego że dopiero co zerwał xD
No i to Poznań

@Serzka wyjdź sobie na jakieś planszówki(na fb znajdziesz na pewno eventy) albo do duszpasterstwa pójdź jak jesteś konserwatywna, tam nie jest tak że ludzie się tylko modlą, ale też spędzają ze sobą czas, poznają się
@Serzka: Ja swojego niebieskiego poznalam na tinderze. Oczywiście trochę tych pierwszych randek miałam za sobą a z nim tez nie od razu zaklikalo, ale utrzymywaliśmy kumpelski kontakt i samo tak wyszło. Ponad 2 lata razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogarnięty (tak w skrócie i na podstawie ostatnich jakichś znajomości):

-potrafi podejmować ważniejsze decyzje
- nie jest narcyzem
- nie myśli wyłącznie o seksie
- nie imprezuje tydzień w tydzien
- umie zadbać o siebie, gdy trzeba, a nie wymaga opieki przez 90Xzasu
- nie narzeka na wszystko i wszystkich

@Serzka: O, to wypisz wymaluj ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale do Krakowa to mi trochę nie
@Serzka: 28 lvl here i ten sam problem! dobrze, że mam grupkę dobrych ziomków to chociaż tyle, ale poznawać kogoś nowego (sensownego) to jest jakiś turbo wyczyn obecnie