Wpis z mikrobloga

Witam! Święta święta i po świętach ( na Podlasiu świeta mamy dwa razy :) taki pierścionek Mira's wydumal ja zrealizowałem - różowy Rubin 0.47 ct oraz diamenty w złocie 585. Niestety prosił żebym ceny nie podawał publicznie - wklejam screen bo to już nie pierwszy raz się zdarza. Najlepiej pisać przez moją stronę na FB bo na wykopie trochę uciekają wiadomości itp. #sebsjewellery #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #slub #jubilerstwo #zloto #zlotnik #rzemioslo
Pobierz darkinvaider - Witam! Święta święta i po świętach ( na Podlasiu świeta mamy dwa razy ...
źródło: comment_1673249076Bm0gGlHsxvstpKm0deVNa0.jpg
  • 34
@Ogau: Porównujesz zakupy w lumpeksie do zamawiania garnituru szytego na miarę. Nie rozumiesz, o czym jest dyskusja, więc szkoda na nią czasu :)

P.S. A o tym, dlaczego nie są publicznie ceny podawane też Mirek pisał (różowe też fesjbuki/instagramy/wykopy przeglądają i nie byłoby fajnie, gdyby zobaczyły cenę swojego pierścionka)
Nie rozumiesz, o czym jest dyskusja, więc szkoda na nią czasu :)


@rafixes: dyskusja jest o tym, że typowi nie chciało się skopiować ze 3 linków do pierścionków i podać do nich ceny. Zmykaj już na czarno, bo szkoda czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy już dzbana roku. Gratulacje @Ogau: / szampan.jpg

Braku takiego klienta @darkinvaider: na bank nie odczuje, a bez takich to nawet i lepiej, bo jak na początku tak się s*asz, nie umiesz w linki i nie rozumiesz działania branży i logicznych argumentów, to co będzie potem. Nawet nie chcę myśleć, co by się działo, jakby doszło do tłumaczenia różnic w cenie kamieni (olaboga) i materiału…

Sam się ładnie odpultałeś i
Gratulacje


@ismenka: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spadowa_mam_robote:

Po co żeście się tak zesrali? Pytam o cenę. OP nie chciał dać cen. Podziękowałem za "cena priv" i tyle. Nikogo nie obrażałem, a wy szczekacie, jakbym wam na matki najeżdżał ¯\_(ツ)_/¯