Wpis z mikrobloga

Witam! Święta święta i po świętach ( na Podlasiu świeta mamy dwa razy :) taki pierścionek Mira's wydumal ja zrealizowałem - różowy Rubin 0.47 ct oraz diamenty w złocie 585. Niestety prosił żebym ceny nie podawał publicznie - wklejam screen bo to już nie pierwszy raz się zdarza. Najlepiej pisać przez moją stronę na FB bo na wykopie trochę uciekają wiadomości itp. #sebsjewellery #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #slub #jubilerstwo #zloto #zlotnik #rzemioslo
Pobierz darkinvaider - Witam! Święta święta i po świętach ( na Podlasiu świeta mamy dwa razy ...
źródło: comment_1673249076Bm0gGlHsxvstpKm0deVNa0.jpg
  • 34
@Ogau: Jak chłop ma Ci podać cenę jak nie wiadomo jaki kamień, wzór etc? Masz na tagu część projektów z podanymi cenami to możesz przejrzeć co mniej więcej ile kosztuje.

To tak jakbyś poszedł do programisty i zapytał się "ile kosztuje strona internetowa" i się obraził że Ci by powiedział że to zależy jaka ma być XD
@Bardias-Kukurydziak: W punkt. Wydaje mi się, że najprościej jest znaleźć na stronach różnych jubilerów projekt, który się nam podoba, ew. dać jakieś zmiany/korekty naszemu koledze-majstrowi i określić swój budżet. Przynajmniej ja tak zrobiłem. Zawsze na pewno wyjdzie lepiej jakościowo i taniej niż w Apartach czy innych Yesach. W tej samej cenie można przynajmniej większe kamienie włożyć, a jeżeli chcielibyśmy nawiązać do czegoś, co cenowo jest trochę poza budżetem, kolega na pewno
Masz na tagu część projektów z podanymi cenami to możesz przejrzeć co mniej więcej ile kosztuje.


@Bardias-Kukurydziak: no to mógł mi te projekty podesłać. Inni potrafią się na tyle wysilić, więc skorzystam z innej oferty. Jako klient mam skakać wokół sprzedawcy? XD

To tak jakbyś poszedł do programisty i zapytał się "ile kosztuje strona internetowa" i się obraził że Ci by powiedział że to zależy jaka ma być XD


@Bardias-Kukurydziak:
@Ogau: Ależ Ty ułomny jesteś.

Tak jak szukasz firmy, która zrobi Ci stronę www i po wejściu na jej witrynę masz portfolio, o którym tak chętnie wspominasz, tak i jakbyś się wysilił to zobaczyłbyś parę komentarzy wyżej link do Facebooka czy Instagrama naszego Mirka-jubilera. Te same link zobaczyłbyś też od razu po wejściu w jego profil. Akurat w przypadku utraty takiego "Klyjęta", to nie wiem, czy bym się specjalnie smucił ;)
Wyżej srasz niż dupę masz


@rafixes: no tak. Podanie cen kilku pierścionków to tak skomplikowany proces, że klient nie może tego wymagać xD

Wolny rynek. Ty się proś o ceny, a ja będę korzystał z tych sklepów, które te ceny podają. Przecież niczego ci nie zabraniam, więc i ode mnie się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)