Wpis z mikrobloga

Mirasy ! Jako, ze moim postanowieniem noworocznym jest przeczytanie 50 książek chciałbym to połączyć z innym challengem, a mianowicie nofapem. Zakaz dotykania ogóra w innych kwiestach niż oddawanie moczu, chyba że ukończe te 50 książek. Liczę na to, że polecicie mi jakieś ciekawe pozycje. Zasady:
- literatura z zakresu nauki ścisłe, słowniki, ksiązki telefoniczne itd odpadają, erotyka/ popularnonaukowe mogą być.
- książka liczy się od 150 stron do max 600
- mirasowi który poleci mi pozycje zdaje raport z tej książki w celu weryfikacji
- jeśli nie wykonam challengu do końca roku lub złamie się w kwestii dotykania. wypłacam jednemu z plusujących Mirasów 1000 złotych
- wpisy będe oznaczał tagiem #365dnimola
- liczę na waszą kreatywność

P.S Nie męczcie mnie 365 dni, Zmierzchami itd xD

#gownowpis #challenge #nofap #nofapchallenge #ksiazki
Tylko_Seweryn - Mirasy ! Jako, ze moim postanowieniem noworocznym jest przeczytanie 5...

źródło: comment_1673211232nYHdS886amtPm1iJsNhJwY.jpg

Pobierz
  • 19
Zakaz dotykania ogóra w innych kwiestach niż oddawanie moczu


@Tylko_Seweryn:

To jak go bedziesz myl ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Idz w jakosc a nie ilosc. Znam kogos, kto czyta jakies 20 ksiazek miesiecznie, ale wszystkie to "powiesci obyczajowe", czyt. romansidla. Tak na marginesie to ja nie wiem jak ci ludzie to pisza, bo widzialem eczytnik tej osoby i jeden autor potrafi 50 ksiazek matrzaskac ( ͡°
@Tylko_Seweryn: polecam "Światło, którego nie widać" Anthony Doerr (piękna powieść) "Hobbit" Tolkena (przygodowa, klasyka) , "Limes inferior" Zajdela (nowe spojrzenie na klasy społeczne), "Sapiens. Od zwierząt do bogów" Harari (pełna ciekawostek to opowiadania przy piwie i dobrze się czyta), "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" Jonas Jonasson (polecam audiobook, który czyta Artur Barciś - śmiałam się na głos)
@swinka_morska: narazie zabrałem się za Diune, potem własnie nadrobie rok 1984 tym bardziej, że dzisiaj jest bardzo aktualny a znam tą książke tylko z opisów innych ludzi. A co do Mistrza i Małgorzaty, dlaczego przekład ten konkretny jest taki ważny?