Wpis z mikrobloga

@ssto miałem, byłem na wszystkich forach i klubach e60 przez kilka lat i zdania nie zmienię. Loteria gdzie rzadko trafisz coś dobrego, przeważnie studnie bez dna, których nie potrafili ludzie ani mechanicy serwisować. Nie chcę się kolejny raz na ten temat rozpisywać, na forum bmw klub-polska możesz przeczytać milion wątków z problemów i napraw.
@ssto: Bo e60 są świetnymi autami. M57 to jest najlepszy silnik bmw. I z tym nawet nie ma co handlować. Ale faktycznie to jest loteria. Jak miałem e39 w 3 litrowej ropie to co do silnika to nie miałem żadnych przebojów. Ale i tak miałem przeboje z naprawami i włożyłem kupę kasy. Dlatego się zastanawiam nad czymś tańszym w eksploatacji.
@Popularny_mis: Mam w rodzinie tego diesla, poza regeneracją sprężarki zawieszenia wszystkie naprawy wykonane samodzielne co prawda na forum nigdy nie byłem, ale większość takich opinii czytam ze sporym dystansem. Mimo to uważam że to świetny silnik, a kultura pracy jak na diesla to mistrzostwo. Pewnie po prostu trzeba dbać na bieżąco, jak z każdym innym silnikiem.
@WilliamKid: Kolega z roboty miał 508 (przedlifta) w 2 litrowym HDI w kombi w leniuchu i pedał straszny ten samochód xD Mało palił ale na tym zalety się kończyły. Na dodatek rdzewieją (jak to współczesne peżoty)
Jak sie coś #!$%@? to diagnostyka PSA to jest #!$%@? #!$%@? nieporozumienie. Tam nawet jak ci pierdnie jakiś syf typu silnik wycieraczek z przodu to żeby to wkodować to trzeba się nagimnastykować jak małpa uciekająca
@Kunnorinno: Mam zaufanie do bmw bo e39 mnie nie zawiodło nigdy. Auto było wygodne. I pewnie się prowadziło. Ale teraz już nie mam ciśnienia na dużą moc. Wole wygodne, przystępne w utrzymaniu i mało jarające auto. Oplem astra po prostu mi wstyd jeździć. To samochód jak do napadu. A miałem nim polatać 3-4 miesiące i sprzedać. A śmigam nim rok. I nie mam zarzutów. Bo tam nie ma co się #!$%@?ć
@WilliamKid: No ja z podobnego założenia wychodzę jak ty. W toyocie pracuje i pare razy do ryżu robiłem podejścia typu avensisa czy corolla 210 ale to są po prostu śmiecie przy 15 letniej barbarze XD
Myślisz se no cóż przynajmniej nie ma co się psuć, ale za chwile wsiadasz do beemy i czujesz jakbyś przeszedł przez portal ze średniowiecza do współczesności. Jak cie nie swędzi i jesteś cierpliwy to serio w
@Kunnorinno: ja rozważam każde auto. Ale tym sposobem nie kupie nic. Bo każdy z tych samochodów ma swoje wady i zalety. Bawarki są najciekawsze w prowadzeniu, jakości itd. Ale francuzy też są teraz bardzo komfortowe i mniej awaryjne niż egzemplarze z przed 15-20 lat. To są dobre wozy. Ale No jest przepaść między bmw a peżotem niestety.