Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mirabelki proszę o pomoc:
1. Moja skóra często po goleniu jest tak jakby podrażniona, powstają liczne ranki, zaskórniki - jak temu zaradzić? Może brak jakichś witamin? Golę 70% mojego ciała trymerem Philips One Blade, bo po ojcu jestem dość owłosioną osobą a z racji, że trenuje kulturystykę, to muszę/chcę pozbywać się tych włosów. W niedalekiej przyszłości chce wybrać się na depilacje laserem, ale póki brakuje funduszy, to muszę "ratować się" sam.
2. W okolicach bioder co chwila wskakują mi pryszcze, ale nie takie typowe ropne, tylko takie jakby zaczerwienione miejsca i mam tam też przebarwienia co mnie dość krępuje. Jak temu zaradzić? Zapewne chodzi o to, że w tamtym miejscu zbiera się najwięcej potu gdy trenuję, no ale dbam o higienę dość mocno. Nawet nie krępuje się pryszczy co bardziej tych przebarwień, bo zauważyłem, że jak mi coś wyskoczy, to nawet tego nie muszę ruszać i samo znika po max 2 dniach.
3. Od dzisiaj zaczynam przygodę z lodowatymi prysznicami, czy ktoś z Was je wykonywał mając problemy skórne? Mam dziwne wrażenie, że to mi bardzo pomoże i moja skóra przynajmniej nie będzie zaczerwieniona a przebarwienia zbledną. Co sądzicie?

#skora #dermatologia #zdrowie #zarost #zimnyprysznic #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bad0f1bab6bef5c0903f44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 23
op: > Dobre nawilżenie po goleniu to na pewno ważna sprawa. Zimne prysznice może coś pomogą z ale nie spodziewaj się nic spektakularnego

@bartt345: Spróbuję więcej nawilżać, dzięki!

Miałem ten sam problem w punkcie 1. Musiałem zrezygnować z One Blade i przesiadłem się na jednorazówki. Nic innego nie działało.


@LongWayHome: A ja właśnie gdy używałem jednorazówek, to problem ze skórą był 10 razy gorszy. Wyglądałem jakby mnie coś pogryzło,
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobny problem. Dużo nawilżaj skórę, mi to bardzo pomogło. Do tego dezynfekcja trymera przed każdym goleniem spirolem i powinno dać radę. Powodzenia.

a tobie najwidoczniej kłucie dupy anabolikami zwoje mózgowe popalilo, o ile jakieś były.


@Megawonsz_dziewienc: Dlaczego ciśniesz typa skoro nigdzie nie napisał nic na temat kłucia dupy, ignorancie? Pocisnął Cię, bo nie masz #!$%@? racji więc przyjmij to na klatę, pecie. Jak masz z tym problem, to