Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna jest chudą kobietą ale ma troche ciałka na brzuchu i nogach w szczególności, tam widać to najbardziej - głównie chodzi o cellulit co jak na jej wiek 27 lat wydaje mi się za bardzo zauważalny. Wazy jakieś 63kg przy wzroście 174cm. Z kolei żona jej brata która jest w tym samym wieku i wazy prawie tyle samo, jest chuda i zgrabniejsza. I ona tego nie potrafi zaakceptować. Twierdzi ze jest za gruba, obgaduje ją za jej plecami, twierdzi ze przydałoby się jej trochę kilogramów bo to nie zdrowe. Krytykuje w zasadzie wszystkie kobiety które są zgrabne tam na dole, siebie stawiając w najlepszym świetle. Obraza się i dochodzi do niepotrzebnej zaczepki kiedy mowie jej ze przesadza, ze wygląda dobrze i ze nie wiem o co jej chodzi.

Czy to normalne zachowanie? Zalatuje to z jej strony sporą zazdrością.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bac05fbab6bef5c0903d7e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Różnica wyglądu w takim razie wynika z różnicy w stosunku mięśnie - tłuszcz. A zachowanie jest "typowe", choć nie uznałbym go za normalne. Jakby chciała zmienić sprawę na swoją korzyść, to wyrobiłaby trochę mięśni, ale to trudniejsze, niż życzenie drugiej osobie pogorszenia wyglądu. xD