Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale gardzę starym pokoleniem i nawet w młodym nie brakuje takich ananasów, którzy na wszelkie problemy z dzieckiem znali/ją odpowiedź - wpie^dol.
Od dziecka mam problemy z nadmierną aktywnością, małym skupieniem uwagi na jednej sprawie, wybuchowością.
Starzy znali sposób jak uciszyć gówniaka, wpie^dolić mu.
To co, że gówniak dostał lęków, depresji, wycofał się z życia społecznego. Najważniejsze, że przestał sprawiać problemy.

I teraz ja, dorosły człowiek, sram na życie, nie chcę przebywać z ludźmi, pracuję przy maszynach, bo nie muszę wtedy obcować z ludźmi, bo zwyczajnie nie umiem tego.
Zajebiste życie, mordo, nie polecam.
Zauważyłem, że popadam w alkoholizm, na razie kontrolowany, bo wszystko co mam zrobić, czy załatwić, prawidłowo się odżywić, coś się poruszać to robię. Ale ciekawe kiedy zacznę "opuszczać" się w życiu codziennym.

Jak czasem natrafiam na posty, filmiki ludzi z dziećmi niepełnosprawnymi i widzę ich cierpliwość, radość, że dziecko jest szczęśliwe to zazdroszczę tym dzieciom, że mają tak fajnych rodziców.

#zalesie #depresja #fobiaspoleczna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ba0e06bab6bef5c090288c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania
Tak, wina jest rozłożona, ale to niestety już twoja sprawa zająć się tą #!$%@?ą psychiką, chociaż to niełatwe zadanie.

Ja bym tylko chciał ostrzec przed jednym: piszesz, że popadasz w kontrolowany alkoholizm, a to jest bardzo wyraźny oksymoron. Zobacz sobie termin wysoko funkcjonujący alkoholizm, bo tam będzie o tym argumencie nieopuszczania się w życiu codziennym.

Siły życzę Mirku
@AnonimoweMirkoWyznania: @Wink: nie tylko jego tak wychowywano, a jednak większość z ludzi nie płacze po kątach z tego powodu. Nie popieram bicia dzieci, ale też nie uważam, żeby to było źródło jego problemów (chyba, że to DDA, albo rodzina skrajnie dysfunkcyjna ze starym bijącym codziennie bez powodu w co wątpię). OP dostał na dupę kilka razy i zwala winę za swoje życiowe porażki zamiast to przepracować i iść do przodu.
OP: @sberatel: pewnie, że wina wszystkich innych - czyli rodziców. Jak nie chcieli mieć problemów to mogli mnie nie robić, a tak to wyszedł im gówniak niestandardowy no i co, przecież go nie zabiją to chociaż mogą pobić, c'nie( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
OP: @Lecerdian: dziękuję, mirku. Tak, kojarzę ten termin, wiem, że to oszukiwanie samego siebie, ale widzę, że jak kiedyś nie mogłem zrozumieć jak kogoś może ciągnąć do alkoholu, tak teraz to rozumiem. Kiedyś z dupy wypiło się i tyle, a teraz widzę, że myślenie mam inne, że już lekko "ślinka cieknie" na fakt, że wypiję. Nie chodzi o o częstość, bo jeszcze często nie piję, ale na fakt jak reaguję
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz się ogarnąć. Iść na terapię, rzucić picie, pracować nad polepszeniem swojej kondycji każdego dnia. Co się stało to się nie odstanie, a teraz to w twoich rękach jest aby z tego bagna wyjść na prostą i fiksowanie się że to wszystko wina rodziców do niczego cie nie zaprowadzi.
@AnonimoweMirkoWyznania
No bo to właśnie jest pułapka, która czeka na takie okazje, zresztą, jak każdy depresant. Często właśnie piszę o tym, gdy widzę takie wpisy, bo sam wpadłem i chociaż walka z tym dużo mi dała i poniekąd ukształtowała moja osobowość, to może jakiegoś Mirka to ominie, a doskonalić się będzie innymi metodami.
@AnonimoweMirkoWyznania: Gardzę ludźmi którzy robią #!$%@?ę z logiki bez względu na wiek.

I teraz ja, dorosły człowiek, sram na życie, nie chcę przebywać z ludźmi, pracuje z kamieniami i martwymi by ograniczyć kontakty z ludźmi BO TAK WYBRAŁEM.

Zajebiste życie, mordo, polecam.

Jest coś takiego jak dobrze prosperujący alkoholik i nie NIE DA SIĘ KONTROLOWAĆ ALKOHOLIZMU

Jak czasem natrafiam na posty, filmiki ludzi z dziećmi niepełnosprawnymi i widzę ich cierpliwość, radość,
Pobierz Krole - @AnonimoweMirkoWyznania: Gardzę ludźmi którzy robią #!$%@?ę z logiki bez wzgl...
źródło: comment_16732012583sflTAAPJ6e3jJm6eunknF.jpg