Wpis z mikrobloga

O kurna jaki rak ( ͡° ͜ʖ ͡°) na tinder natrafiłem na profil ukraińskiej podstarzałej julki 27 lat. Podany instagram więc wszedłem. W ostatnim roku, a dokładniej 40 tygodniach: Corfu, Palermo, Zandvoort, Wiedeń, Berlin, Mediolan ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a to nic bo wiadomo można mieć kasę w tym wieku no i jako uchodzca z jednego z najbiedniejszych krajów na świecie możecie mieć sporo kasy xD no ale rozwalił mnie filmik z bannerem z różnymi jej scenami z życia sprzed wojny. Wiadomo imprezki, zabawa, podróże, samochody, w skrócie fajna kompilacja ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale najlepszy banner xD Tak, tak bidny saszka właśnie siedzi po kostki w błocie z obsranymi majtami w okopie a julka podróżuje po świecie skacząc po bolcach z tindera i narzeka czemu tak długo schodzi ci walczyć z tymi ruskimi i najlepiej jak byś się pospieszył bo ona chce to poprzednie życie sprzed wojny ( ͡ ͜ʖ ͡)


#ukraina #tinder #instagram
puto - O kurna jaki rak ( ͡° ͜ʖ ͡°) na tinder natrafiłem na profil ukraińskiej podsta...

źródło: comment_1673130579d4kUOlBQax3cOiP2M6MeKh.jpg

Pobierz
  • 16
@lexico: jak potrafisz szukać to każdego chyba że musisz mieć all inclusive ;)
Ostatnio byliśmy z kolegami we Włoszech na Sycylii za 600 pln za lot i noclegi, 3 dni, 2 noce ;)
ale mniej niż 5 lat temu


@lexico: Odkąd mam prace w pelni zdalna (dzieki pan covid!) jestem w podrozy jakies 10 tygodni w roku. Troche pracy, troche urlopu + weekendy, swieta. Tylko insta z tego nie robie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pewnie więcej niż kiedykolwiek w historii.


@M4rcinS: więcej niż kiedykolwiek w historii dlatego w zeszłe lato większość polaczków została w Polsce bo tak lubią tutaj spędzać swój urlop 10 dni xD Zresztą ja nie o tym a na tym się skupiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@lexico:

ile ludzi obecnie stać?

Kogo nie stać? Pomimo inflacji to nie jest majątek, żeby 4-5 razy w roku pojechać na wakacje w Europie. Sam tak robię póki nie ma dzieci.