Wpis z mikrobloga

Co tu ostatnio jest taka nagonka na facetów co wola młodsze?

Oczywiście że młodsze są lepsze
Lepsze ciało
Błysk w oku a nie zmęczenie po pracy
Nie porównuje cię z byłymi
Cieszy się z wyjazdu na pizzę
Nie ciągnie do dzieci ślubu
Nie wymaga wycieczek a cieszy się z byle czego
Imponuje jej że masz auto prawko i możesz siedzieć dłużej niż 22
Imponuje jej wsyzysko czego rowneisnicy nie mają
Nie ma wyścigu że koleżanki mają domy wycieczki a ona ma gówno

Kobieta sam sra na niższych od SB a sra się do facetów co wola kobiety które nie są stare xD jak masz 30 lat to zostają ci dziady po 45+ xD

Nie pierodlcie że jak ma 16 czy 17 to dziecko xD lepiej żeby zalał ja koleś co ma swoje mieszkanie i pracę a nie rówieśnik co mówi że będzie raperem czy żyje na magazynie w Anglii xD

#przegryw
elozapiekanka - Co tu ostatnio jest taka nagonka na facetów co wola młodsze?

Oczyw...

źródło: comment_1673080738rEc9RMCi2oMhmQdcsNY8JN.jpg

Pobierz
  • 88
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@elozapiekanka: siedzieć dłużej niż 22 xD? Co to za bzdury xDDD. Moze wymien minusy takiej różnicy:
- musi chodzić do szkoły i odrabiać lekcje
- nie ma kasy bo nie pracuje, więc ty będziesz płacił za wszystko
- jej rodzice raczej nie będzie zadowoleni że spotyka się typem 30+ , raczej przestraszeni że ktoś tak stary z ich dzieckiem chodzi.
- pustka w głowie, ciężko się dogadać i raczej brak wspólnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@elozapiekanka: beka ze starych bazyli srających się o to, że faceci wolą młodsze gdy same chcą starszych, wysokich i bogatych xD

Beka też z tych, którzy mówią, że nie da się z taką młodą stworzyć związku.

Jestem w związku z dziewczyną od 5 lat. Zaczynaliśmy gdy ona miała 16, a ja 24 i #!$%@? nigdy nie czułem się lepiej. Byłem w związkach z rówieśniczkami i było słabo, kumple też są z
@zbigniew23: no ogólniak ciężki w #!$%@? xD
Jak jesteś beta bankomat to będziesz płacił xD
Jak córka się rucha to lepiej żeby z typem co mu bliżej do 30 niż żeby ją ruchał koleś co pali trawę i #!$%@?ł kibla w technikum xD
Nie wiem czy taki dzieciak xD
Kobiety po 30 są tak samo puste xD ani auta ani pracy mieszkania wykształcenia ani nic więc xD
XD podejrzany typ xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@elozapiekanka: beka ze starych bazyli srających się o to, że faceci wolą młodsze gdy same chcą starszych, wysokich i bogatych xD

Beka też z tych, którzy mówią, że nie da się z taką młodą stworzyć związku.

Jestem w związku z dziewczyną od 5 lat. Zaczynaliśmy gdy ona miała 16, a ja 24 i #!$%@? nigdy nie czułem się lepiej. Byłem w związkach z rówieśniczkami i było słabo, kumple też są z
@elozapiekanka:

Nie ma wyścigu że koleżanki mają domy wycieczki a ona ma gówno


Oczywiście ze jest wyścig, obecnie te bardziej obrotne nastolatki, zwłaszcza jak maja bogatszych starych to maja na swoim koncie wakacyjnego tripa po USA, 3-4 razy w roku jakies All inclusive, samochód i przeświadczenie ze są pępkiem świata.
Nie pierodlcie że jak ma 16 czy 17 to dziecko xD lepiej żeby zalał ja koleś co ma swoje mieszkanie i pracę a nie rówieśnik co mówi że będzie raperem czy żyje na magazynie w Anglii xD


@elozapiekanka: i te stare babska i ty jesteście siebie warci, w sensie oboje #!$%@?ęci
@elozapiekanka: Ano szukać sobie mogą, why not - oprócz tego, że to dość obrzydliwe, to jeszcze największa beka jest ze staruchów-copiarzy, którzy myślą, że młode loszki rzeczywiście ich pożądają. "Prime faceta zaczyna się po 30!!!" XDDD

Po 30 to większość facetów wygląda jak pół dupy zza krzoka, z #!$%@? bebzonem i zakolami na pół głowy. Do tego nabrzmiałe od wódki i fajek czerwone mordy, a potem będą #!$%@?ć takie bzdety, myśląc,
@elozapiekanka: moja kolezanka prawie odrazu po gimnazjum znalazla sobie chlopa w wieku 31 lat, dzisiaj sa szczesliwym malzenstwem i mają dwójkę dzieci.
On ma młodą laske, ona w mlodym wieku dom i stabilna sytuacje finansową. Sytuacja win-win
@elozapiekanka: Te zarzutki i, ogólnie, dyskusja o młodszych dziewczynach mogła być zapoczątkowana jednym z moich komentarzy, gdzie też pojawiła się radość ze zwykłej pizzy, wyjścia do kina lub przejażdżki albo weekendu w Ustroniu xD