Wpis z mikrobloga

Co tu ostatnio jest taka nagonka na facetów co wola młodsze?

Oczywiście że młodsze są lepsze
Lepsze ciało
Błysk w oku a nie zmęczenie po pracy
Nie porównuje cię z byłymi
Cieszy się z wyjazdu na pizzę
Nie ciągnie do dzieci ślubu
Nie wymaga wycieczek a cieszy się z byle czego
Imponuje jej że masz auto prawko i możesz siedzieć dłużej niż 22
Imponuje jej wsyzysko czego rowneisnicy nie mają
Nie ma wyścigu że koleżanki mają domy wycieczki a ona ma gówno

Kobieta sam sra na niższych od SB a sra się do facetów co wola kobiety które nie są stare xD jak masz 30 lat to zostają ci dziady po 45+ xD

Nie pierodlcie że jak ma 16 czy 17 to dziecko xD lepiej żeby zalał ja koleś co ma swoje mieszkanie i pracę a nie rówieśnik co mówi że będzie raperem czy żyje na magazynie w Anglii xD

#przegryw
Pobierz elozapiekanka - Co tu ostatnio jest taka nagonka na facetów co wola młodsze?

Oczyw...
źródło: comment_1673080738rEc9RMCi2oMhmQdcsNY8JN.jpg
  • 88
@elozapiekanka: wyzywanie od lubiących dzieci to zawsze dobry argument. Też tego nigdy nie rozumiałem, szczególnie, że ta cała mityczna 18 nic nie daje, a nawet jeśli to i tak są sytuacje gdzie chłop po 30 spotyka się z 18-20 (chad to chad) i też jest oblechem... Rozumiem szał starych p0lek, ale s0jarstwa? Jednocześnie warto zauważyć, że dla s0jarstwa nie ma problemu z furry czy innymi fantazjami...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@elozapiekanka: Prawdopodobieństwo na dłuższy i udany związek, jeżeli wybrałeś młodszą, jest znacznie wyższe i z całą pewnością wyjdziesz z niego w pełni usatysfakcjonowany. P-stwo na udany związek z laską po 25 roku życia to jakieś promile i szybko się o nich zapomina, a jak ktoś twierdzi inaczej to żyje w takim związku w kłamstwie naiwnie wierząc, że jego pożycie jest udane.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yaneq: dokładnie, jak laski lecą na czarnych i wysokich to jest to preferencja, jak wybierają bogatych to nazywają to strategią, jak dwa geje idą za rękę mówią 'love is love', jak degeneraci chodzą na milfy to jest wszystko git, ale jak zdrowy rozsądny człowiek wybiera to co atrakcyjniejsze to się troją żeby znaleźć dość fikuśnych inwektyw
Czyli mówisz, że jedyne na co masz szansę, to jakaś małolata, której imponuje twój jakikolwiek status materialny, a teraz próbujesz na tagu #przegryw to racjonalizować? ;d


@Yaneq: ja niedługo dobijam do 30 i wiem że z małolatą 18 lat w życiu bym się nie dogadał, inny tok myślenia kompletnie, dla mnie to są dzieci, nie kumam gości którzy jarają się 17/18-latkami,jak spotykam typa który chwali się że spotyka się z małolatą to z automatu uznaję go za przegrywa który nie potrafi sobie znaleźć odpowiedniej partnerki.

Przecież te 18 latki mają jeszcze siano w głowie