Wpis z mikrobloga

Co tu ostatnio jest taka nagonka na facetów co wola młodsze?

Oczywiście że młodsze są lepsze
Lepsze ciało
Błysk w oku a nie zmęczenie po pracy
Nie porównuje cię z byłymi
Cieszy się z wyjazdu na pizzę
Nie ciągnie do dzieci ślubu
Nie wymaga wycieczek a cieszy się z byle czego
Imponuje jej że masz auto prawko i możesz siedzieć dłużej niż 22
Imponuje jej wsyzysko czego rowneisnicy nie mają
Nie ma wyścigu że koleżanki mają domy wycieczki a ona ma gówno

Kobieta sam sra na niższych od SB a sra się do facetów co wola kobiety które nie są stare xD jak masz 30 lat to zostają ci dziady po 45+ xD

Nie pierodlcie że jak ma 16 czy 17 to dziecko xD lepiej żeby zalał ja koleś co ma swoje mieszkanie i pracę a nie rówieśnik co mówi że będzie raperem czy żyje na magazynie w Anglii xD

#przegryw
elozapiekanka - Co tu ostatnio jest taka nagonka na facetów co wola młodsze?

Oczyw...

źródło: comment_1673080738rEc9RMCi2oMhmQdcsNY8JN.jpg

Pobierz
  • 88
Nie pierodlcie że jak ma 16 czy 17 to dziecko

@elozapiekanka: Nie #!$%@?, tylko mówię, że to dziecko.


@DurzyHarakter30: xDDD i ile plusów xD Oczywiście że to kobieta nie dziecko i to w najlepszym wieku do rozpłodu.

Natura.

A i jeszcze ile tu cope'ujących ludzi. Tak, 16-17 latki mają siano w głowie, na pewno dlatego się z nimi nie umawiacie xD Wcale nie dlatego że biorą po kule od oskarków
knur3000 - > Nie pierodlcie że jak ma 16 czy 17 to dziecko

@elozapiekanka: Nie #!$%...

źródło: comment_1673102044IU9KGvBOZydXmWKdgvzJhD.jpg

Pobierz
Nie pierodlcie że jak ma 16 czy 17 to dziecko xD


@elozapiekanka Tymczasem ustawodawca:

USTAWA
z dnia 6 stycznia 2000 r.
o Rzeczniku Praw Dziecka

2023 r.
Art. 2. [Dziecko w rozumieniu ustawy]
1.
W rozumieniu ustawy dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@elozapiekanka:

Goście co #!$%@?ą, że jak wyrwiesz taką młódkę w prime time to musisz być przegrywem xD No tak, 30letnie samotne matki po przejściach są dużo trudniejsze i nie są materialistkami xD

Okres płodności dojrzałej plciowo kobiety jest średnio najlepszy do jej 24 roku życia i to czas kiedy będzie dawać wam najbardziej zdrowe potomstwo, to suche fakty i nie ma żadnego przegrywu i groomingu w wejściu w taki związek niezależnie
lepiej żeby zalał ja koleś co ma swoje mieszkanie i pracę a nie rówieśnik co mówi że będzie raperem czy żyje na magazynie w Anglii xD

@elozapiekanka:
Tiaaa
Kilka dni temu oglądałam na titkoku filmik co laska nagrała swoją tężejącą minę i napis "kiedy uswiadamiasz sobie, ze twoj tata w wieku 22 lat współzył z twoją 17 letnią mamą..." i hasła o groomingu. W komentarzach hejt na jej ojca, a ona
@elozapiekanka: jako wielbiciele 16 - 17latek co robicie z faktem, że to nadal osoby niepełnoletnie, pozostające pod opieką rodziców/prawnych opiekunów? Jeśli macie np. 45 lat to idziecie się pytać ojca lub matki małolaty, czy możecie zabrać ją gdzieś na weekend? Serio?
@elozapiekanka: przecież Sebixy umawiają się z Karynami, a nie małolatami. Miałem na myśli takie zwykłe licealistki. Przecież jak zgarniesz taką spod szkoły po lekcjach by zabrać ją do lasu to możesz być pewien, że jakiś wścibski nauczyciel powiadomi o tym fakcie odpowiednie służby.
@elozapiekanka: Nie wiem czemu niektórych niebieskich tak ciągnie do 17-latek. Ja mam 29 lat i brzydzi mnie myśl o tym, że miałabym być w związku z 17-letnim dzieckiem czy w ogóle z facetem młodszym niż te, powiedzmy, 26-27 lat. O czym rozmawiać z takimi gówniarzami w okolicach 18? Przecież to jest zupełnie inne patrzenie na świat, oni myślą o imprezach, studiach, a nie o dorosłym życiu.
Nie pierodlcie że jak ma 16 czy 17 to dziecko xD


Już prawie miałem się ze wszystkim zgodzić aż okazało się, że jednak pedofil :-D

Peak kobiecy to ~23 lata, statystycznie najwięcej mężczyzn wybiera przedział 21-24 jako najatrakcyjniejszy.

Nadal 35ki będą miały ból dupy, a dodatkowy bonus taki, że nie jest się pedofilem.
@elozapiekanka: szukasz kobiety czy osoby co będzie ciebie podziwiała za to że nic w zasadzie nie reprezentujesz? xD albo jakiejś patusiary co można zainponować prawem jazdy? ale ogólnie fajny bejt ( ͡° ͜ʖ ͡°)