Wpis z mikrobloga

Bo kobiety nie mają indywidualnej osobowości. Kobieta może być najlepszą partnerką, wierną i wspierającą, ale wystarczy chwila nieuwagi ze strony partnera i odpowiedni wpływ otoczenia, żeby zmieniła swoją osobowość, charakter i postrzeganie świata o 180°. Często dochodzi nawet do sytuacji, że robi rzeczy, które kiedyś określiłaby jako karygodne. Oczywiście najcześciej jednak te kobiety są zepsute już wcześniej, tylko to ukrywaja, ale przypadki zepsucia dobrej osoby też są i jest to
  • Odpowiedz
No według mnie te panie nie są jakieś piękne ,powiedziałbym że sam umawiałem sie z ładniejszymi


@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: Ale kto mówi piękne?

"Atrakcyjne" to szerokie pojęcie i moim zdaniem taki entry level. Kobieta nie musi być super ładna ani super zgrabna, żeby być atrakcyjna. Niektóre to po prostu mają, jakieś proporcje, błysk jakiś, nie wiem. Tutaj wszystkie dziewczyny wyglądają młodo, niebrzydko i szczuple, więc to już przesłanki żeby powiedzieć, że są dość
  • Odpowiedz
Bo kobiety nie mają indywidualnej osobowości. Kobieta może być najlepszą partnerką, wierną i wspierającą, ale wystarczy chwila nieuwagi ze strony partnera i odpowiedni wpływ otoczenia, żeby zmieniła swoją osobowość, charakter i postrzeganie świata o 180°


@Eteres: Nawet jeśli nie widzę sensu odnosić się do całości tej idiotycznej wypowiedzi...

Mam szczęście znać cudowne kobiety. Pod względem osobowości, charakteru, intelektu. Jestem nimi zafascynowany, bo są niesamowicie utalentowanymi, wyjątkowymi jednostkami. Wiedza, błyskotliwość na
  • Odpowiedz
tak tak, bo mężczyźni wcale nie ulegają temu co mówi stado albo nie mają presji na zdobywanie jak największej liczby partnerek xDDDD


@szybki_zuk: okej, ale bądź też uczciwy i zauważ, że facet żeby ruchać wiele kobiet musi naprawdę coś sobą reprezentować albo być przystojny. przeciętna laska wystarczy że rozłoży nogi. to dlatego kobiety lecą na facetów którzy dużo ruchają (bo większość kobiet na nich leci), a faceci cenią kobiety które nie
  • Odpowiedz