Wpis z mikrobloga

Tak wygląda stadne programowanie u kobiet. Nawet jak komuś się poszczęści i znajdzie te swoją skromną szarą myszkę to toksyczne psiapsiółeczki będą wyśmiewały jej najlepsze cechy a promowały najgorsze.

+: programista30k, kanciak12 +9 innych


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Zgadzam sie w 100%. Znałem jedna szarą myszkę. Jej koleżanki doprowadziły to tego, że po jakimś czasie stała sie zdzirowata.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Bo kobiety nie mają indywidualnej osobowości. Kobieta może być najlepszą partnerką, wierną i wspierającą, ale wystarczy chwila nieuwagi ze strony partnera i odpowiedni wpływ otoczenia, żeby zmieniła swoją osobowość, charakter i postrzeganie świata o 180°. Często dochodzi nawet do sytuacji, że robi rzeczy, które kiedyś określiłaby jako karygodne. Oczywiście najcześciej jednak te kobiety są zepsute już wcześniej, tylko to ukrywaja, ale przypadki zepsucia dobrej osoby też są i
  • Odpowiedz
@Mintaa: Kolejny raz ktoś to wrzuca i nadal nie wiem w czym jest problem. Normalna rozmowa o normalnej sferze życia. Nawet fajnie pokazane, że wbrew temu co mówią, nie każda atrakcyjna kobieta ma wielu partnerów.
  • Odpowiedz
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: Od razu mówię, że nie wiem co to jest i widziałem tylko ten wycinek. Trudno na nim ocenić ich atuty, ślę to co widać wygląda atrakcyjnie. Nie mówię że jakoś genialnie, ale po prostu spoko. Jak macie wyższe standardy tutaj, to spoko.
  • Odpowiedz
Bo kobiety nie mają indywidualnej osobowości. Kobieta może być najlepszą partnerką, wierną i wspierającą, ale wystarczy chwila nieuwagi ze strony partnera i odpowiedni wpływ otoczenia, żeby zmieniła swoją osobowość, charakter i postrzeganie świata o 180°. Często dochodzi nawet do sytuacji, że robi rzeczy, które kiedyś określiłaby jako karygodne


@Eteres: To prawda
  • Odpowiedz