Wpis z mikrobloga

Kiedyś szukałem tego filmiku i za cholerę nie mogłem znaleźć. Teraz yt sam proponuje ten filmik z opisem „zobacz co oglądałeś 8 lat temu” kek
W każdym razie Braun trafnie przewidział to co się wydarzy.
Opowiadał jak media, które desperacko próbują znaleźć u nas w kraju dowód na polski antysemityzm, upiększają i wybielają temat ukraińskiego nacjonalizmu
Mówił to w 2014, czyli na 4 lata przed potężną imbą związaną z torcikiem adolfa
Te same media co histeryzowały i grzały temat urodzin adolfa w leśnym zagajniku, czy pokazują zdjęcia sprzed dekad polskich nazioli; jednocześnie tłumaczą, że nie można mówić kim są chłopaki z Azowa, bo to dawna przeszłość a Bandera to prostu takich ichniejszy Piłsudski - wrzucam w komentarzu
#ukraina #4konserwy #konfederacja #bojowkagrzegorzabrauna #tvn #wyborcza #polityka
huncwot_ - Kiedyś szukałem tego filmiku i za cholerę nie mogłem znaleźć. Teraz yt sam...
  • 12
@Kamokamo: nadal mowi z takim samym sensem tylko wiekszosc ludzi nie nadaza nad rzeczywistoscia - wtedy po tym wywiadzie mowili ze szur spiskowiec i idiota a teraz ze mowi z sensem - za 8 lat tak samo powiedza o tym co mowi teraz.

A czasem nawet wczesniej - np. rok temu byl glownym szurem co nie nosil maseczki w sejmie broniac tym samym praworzadnosci i pokazujac ze to co robia politycy