Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Glock17: grałem we wszystkie souls i ds2 to mój top. Trochę za długa i za bardzo korytarzowa, ale design bossów, leveli i pułapek jest na wysokim poziomie. Ds3 też dobre ale w porównaniu do ds2 to jest mniejszym wyzwaniem
stracę jeśli pominę dwójkę i od razu przejdę do trójki?


@Glock17: nie za wiele (oprócz tego że nie przejdziesz DS2). Prawie wszystkie nawiązania z DS3 są do DS1, a dodatkowo sama mechanika jest bardzo podobno między tymi grami.
@tarkaz: przez #!$%@? sterowanie, ale już pobrałem coś co zmniejsza martwą strefę na analogach. Poza tym czuć że po naciśnięciu guzika postać wykonuje czynności z jakimś lekkim opóźnieniem. Pewnie sie do tego dostosuję ale narazie jestem zbyt przyzwyczajony do sterowania z ds1.
postać wykonuje czynności z jakimś lekkim opóźnieniem


@Glock17: w DS2 to jest zależne po pierwsze od wagi wyposażenia (jak chcesz być najszybszy to musisz zejść poniżej chyba 15% udźwigu), a po drugie od ADP, jeśli chcesz mieć zwinną postać musisz rozwinąć to co najmniej do 20
czy nic nie stracę jeśli pominę dwójkę i od razu przejdę do trójki?


@Glock17: zasadniczo nic nie stracisz, fabularnie w calej trylogii mogla by nie istniec i najwazniejsze fabularnie rzeczy sa w DS1 i DS3 ktore konczy serie. Mozesz rownie dobrze dobrac sobie DS2 pozniej jak odpoczniesz i bedziesz chcial wrocic do soulsow.

Czy DS2 jest zle? opinie sa podzielone, moim zdaniem to nadal swietna gra po prostu najgorsza z calej