Wpis z mikrobloga

Nie. Ja już z nim pisałem :D Zabierają mieszkania na wynajem. Kapujesz? Gość przegrał rywalizację o mieszkanie z >kimś kto przyjechał bez języka, bez pracy i nie wiadomo na jak długo.


@Grzesiok: Porównanie rodem z reddita ( ͡° ͜ʖ ͡°) To samo mieli amerykanie z meksykanami gdzie nawet 5 krotnie brali na h tylko żeby zarobić.

Ukraińcy mieszkają w kilku i jędzą byle co, żeby coś odłożyć.
@Veillo: Xd ostatnio dwie przyjaciółki ze wschodu zrobiły mi w autobusie imprezę. Na pokładzie niepełnosprawni, dzieci, a dwie tępe #!$%@? o ruskich, okrągłych mordach pootwierały browarki (po trzy sztuki na łeb w 30 minut xD). Alkohol to w sumie nic, bo mam w to #!$%@?, ale darcie #!$%@? na cały pojazd i puszki latające po podłodze mnie wkurzają. Och, jakie było zdziwienie i lament jak musiały #!$%@?ć, oczywiście bez policji się
@Veillo: W pracy kontaktują się ze mną Ukraińcy, przeważnie są kulturalni, mili i bezkonfliktowi. Tymczasem od Polaków niemal codziennie słyszę że jestem #!$%@?ą, śmieciem, kiedy to ci sami Polacy mają problem często przez swoją głupotę. To tego chamstwa mam dość, od uchodźców tego nie doświadczyłem, od rodaków tak