Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi wyjaśnić taką sprawę. Czy nowi gracze mają jakiegoś bosta do statystyk, czy handicap wjechał na pełnej #!$%@? dziś w rivalsach czy co? Bo takie jaja się odwalają, że odpuszczam. Gram ostatnią lw . Moja drużyna jest #!$%@? warta messi flashbac nie istnieje. Ronaldo nie umie podac, Henry opózniony jak PKP. Szkoda mi nerwów. Złote składy z Solskierem z zadań z draftu ruchają mój team aż miło. A i Rabiot był koza a teraz to największa #!$%@? w drużynie. Widać ze pr@eciwnik nie ogarnia a ja jak bym bił głową w ścianę.
#fut
  • 6
@syjam007: IDEALNE PODSUMOWANIE.
@ElDresso: mam tak samo, najbardziej się #!$%@?, jak gram z kimś i widzę, że ktoś jest mega #!$%@?, a i tak nie mogę nic zdziałać. Do szału doprowadza mnie to, jak jakieś zwykłe bobki wyprzedzają mi najszybszych zawodników przy czym startuje dodatkowo z przewagą. Jednak to się nigdy już nie zmieni.
@ElDresso: Daj sobie lepiej spokój z tym gównem jeśli jeszcze się tak bardzo nie wkręciłeś. Już nie chcę mi się pisać co jeszcze odwala EA, ale tak w skrócie to po prostu plują graczom w mordy, bo nie mają godnego rywala i wiedzą, że naiwniacy będą kupować dalej FIFA pointsy
Coś podobno efootball (dawny PES) po aktualizacji zaczął w końcu przypominać dawnego pesa, ale do pełni efektu jeszcze będzie trzeba poczekać
@ElDresso: nic się nie zmieni dopóki EA nie będzie miało konkurencji na rynku. Po co mają robić coś pod graczy skoro gracze nie mają alternatywy w tym segmencie gier? Ja w tej edycji serio staram się nie denerwować, czasami rzucę sytuacyjnie jakąś #!$%@?ą, ale czasami też łapię się na #!$%@?, ale wtedy sobie przypominam, że #!$%@? raczej przeszkadza niż pomaga i staram się uspokoić, bo to tylko gra. Mało razy odrobiłem
@ElDresso
@syjam007
@cambell973
@emerald_c ja mam trochę wrażenie, że słabsi dostają boosta. Długo nie grałem rivals, robiłem zadania, te żetony durne itd, zrobiłem fajny skład i wróciłem do rivals gdzie po skończeniu sezonu spadłem do 7 ligi. Gram ze słabszymi składami i realnie słabszymi graczami, wygrywam 99% spotkań ale mam tak samo jak op. 30 strzałów w bramke, z różnych kątów, finezyjnie, fałsze, #!$%@? strzelę 2-3 bramki maks, przeciwnik strzela 1-2 mając
Pobierz
źródło: comment_1672917531Sfa3ZnfMOZHSTqhOUQoQOJ.jpg
@koters: wiadomo. W śr grałem DR i pierwsze 4 mecze szybkie dwa trzy zero i RQ przeciwnika, wszystko śmiga jak powinno a potem bramkarz dostaje wylewu, ja gałka w lewo a on podaje wprost do rywala, xg u mnie 5, u rywala 2 a przegrywam, tak bywa.