Wpis z mikrobloga

Nie chciałby ktoś grać duo przez placementy żeby mieć mniej ameb w teamie? W poprzednim sezonie skończyłem w g3, przez presezon spadłem do silvera (xD).
Zastanawiam się też czy by nie przenieść się na EUW, troche mam dość polaczków na Euen. Wie ktoś czy tam jest mniej patoli?
#leagueoflegends
  • 9
Witam serdecznie patoli jest tyle samo, tyle że piszą w różnych językach. Na euw na poziomie gold/silver jest natomiast więcej leaverow (jest to moje osobiste wrażenie).
@bielik87: Ludzie co wychodza z gry to kwestia rangi. Wiadomo, że wszędzie się to zdarza i nawet w challengerze ktoś czasami wyjdzie z gry jak się zdenerwuje, ale jednak jak przypomnę sobie jak grałem w silver/gold to to było na porządku dziennym. Teraz to nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś wyszedł z gry, chyba że serio już było na 100% przegrane i wchodzili do bazy.
@Mega_Smieszek: taki mental, że od platyny na euw większość posiada ego na poziomie proplayu i jest w stanie spędzić minute w bazie żeby napisać ci książkę tłumaczącą, że to był twój błąd a nie jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ChceBycBordo: za bardzo podobne do siebie są te serwery żeby o jakiejś różnicy mówić z tym, że na jednym wyzywają ci matkę po polsku a na drugim