Wpis z mikrobloga

@Pachlak: Mówił, że 5.01 ogłoszą w rosji nową falę mobilizacji, trochę mało prawdopodobne aby przed prawosławną wigilią robili coś takiego, ale poczekamy i zobaczymy.
Mnie zniechęcił do swoich wypowiedzi gdy opowiadał ile to putin nie ma sobowtórów których nikt nie widział xD Takie teorie z pogranicza szurania.
Mnie zniechęcił do swoich wypowiedzi gdy opowiadał ile to putin nie ma sobowtórów których nikt nie widział xD


@dziacha: Skąd wiesz, że nie widziałeś ? No ale też jestem ostrożny i nie biorę na poważnie wszystkich słów. Tym bardziej, że to zależy od wielu nieprzewidywalnych czynników jak pogoda, dostawy z zachodu itd.
Tylko zwyczajnie omijam ten temat. Polecam działa w 100 %


@VWgolf3: Ja mam inny problem. Chcę śledzić ten temat, ale nie mogę, bo tag jest zasrany fejkami, #!$%@? wywiadami, albo spamem i tropicielami onuc.


Tu już prostego rozwiązania nie ma.

Skąd wiesz, że nie widziałeś ?


Ciężar dowodu spoczywa na osobie snującej tezę.

Dopóki nie potwierdzi się że Putin ma stu siedemnastu sobowtórów, syfilisu i anemii sierpowatej, darowałbym sobie umieszczanie jakiegokolwiek
Ciężar dowodu spoczywa na osobie snującej tezę.


@vrNFWrUew3D4Rgz: Dzięki przyda mi się taka odpowiedź jak ktoś jeszcze raz oskarży Ukrainę o zabicie dwóch Polaków.

Dopóki nie potwierdzi się że Putin ma stu siedemnastu sobowtórów, syfilisu i anemii sierpowatej, darowałbym sobie umieszczanie jakiegokolwiek info na ten temat. To jest bezwartościowe info. To jest po prostu spam.


@vrNFWrUew3D4Rgz: Zgadzam się.