Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz miałem taką przykrą sytuację w pracy i nie wiem co robić.

W skrócie:
Ja oraz dwóch innych pracowników spóźniliśmy się do pracy 6 min, a brygadzista powiedział, że on nas nauczy dyscypliny i mamy zostać 30 min po pracy za darmo i to odpracować xD
Dwóch pracowników oboje lvl18, pierwsza praca itd. zostali.
Brygadzistę nazwijmy Marek na potrzebę opowieści

Ja równo o 14 odstawiłem wózek i udałem się do szatni.
Wychodząc spotkałem brygadzistę ze swojej zmiany na korytarzu 1m od wejscia do szatni:

M: Anon wracaj do szatni mamy do pogadania
A: Marek jest po 14 jestem po pracy, idę do domu
M: Nie, nie idziesz. Przebieraj się i #!$%@? na halę xd

Chłop się zaparł o framugę drzwi całym ciałem, żebym nie mógł przejść xD

A: Odsuń się bo lecę na chatę
M: Myślisz, że kim ty #!$%@? jesteś co?
A: Marek odsuń się bo zaraz ci wyp....

Marek podszedł mega blisko i zaczął mi się drzeć w twarz NO #!$%@? MI #!$%@?
JESTEŚ NIKIM, MASZ W TEJ CHWILI ODDAC KLUCZ OD SZAFKI I #!$%@?

A: W takim razie podpiszmy dzisiaj wypowiedzenie i miejmy to juz z głowy.

Wypowiedzenie podpisane, wszystkie dokumenty w biurze podpisane.

Co byście zrobili w tej sytuacji?
Próbowałem to zgłosić dzisiaj na infolinię pracowniczą, ale przez 1,5 miesiąca pracy dalej nie dostałem nr pracownika i nie mogą mnie potraktować jako pracownika, a dział it nie odbiera xD

Wołam @PocztaPolskaSA bo to ta firma.

#pracbaza #zalesie #patologiazewsi
  • 132
Co byście zrobili w tej sytuacji?

Próbowałem to zgłosić dzisiaj na infolinię pracowniczą, ale przez 1,5 miesiąca pracy dalej nie dostałem nr pracownika i nie mogą mnie potraktować jako pracownika, a dział it nie odbiera xD


@Yakuza123: to ty chciales sobie zaszkodzic czy jemu ? xd Młody i głupi....
zamiast skladac wypowiedzenia trzeba było zgłosic po cichu do PIP Mobbing i patrzec jak swiat płonie a ty dokonałeś samochłosty tą rezygnacją
Próbowałem to zgłosić dzisiaj na infolinię pracowniczą, ale przez 1,5 miesiąca pracy dalej nie dostałem nr pracownika i nie mogą mnie potraktować jako pracownika, a dział it nie odbiera xD


@Yakuza123: Lol #!$%@? co ?
Jaką linie pracowniczą? Człowieku, biuro w firmie nie jest po to by pilnowac sprawiedliwosci, oni mają Cie głęboko .... oni są od zakopywania incydentów a nie do ich wyjaśniania.
Nawet nie wiem jak odpowiednio powinienem się zachować w tamtej sytuacji jakbym miał cofnąć czas

@Yakuza123: Zostać jeszcze 6 minut skoro o tyle się spóźniłeś, aby być tyle czasu ile powinieneś.
Jak nie chciał cię wypuścić to powinieneś zadzwonić na policję, że zostałeś pozbawiony wolności.

Generalnie sytuacje typu nie wypuszczę cię z pracy albo za karę zostaniesz pół godziny dłużej są niedopuszczalne.
Jeśli chciałeś tam pracować to trzeba było nie proponować