Wpis z mikrobloga

Już gorzej być w życiu nie może, mam tak gówniane geny, że nie jestem w stanie poderwać żadnej kobiety i jestem skazany na wieczną samotność.

Chyba jedynie co jest gorsze od bycia incelem to bycie niepełnosprawnym, ale jeżeli chodzi o normalnych ludzi to bycie incelem jest najgorsze.
#przegryw #incel #blackpill #rozowepaski #tinder #randkujzwykopem
  • 21
@Bulkas123: Jestem młody ~18lat i często słyszę jak rówieśniczki nazywają gości poniżej 180cm kurduplami i ja już raz zostałem nazwany brzydkim i niskim, oczywiście powiedziane po cichu ale usłyszałem to.
@tylkoponsfw: No to te rówieśniczki są #!$%@?, ja mam 30 ale znajome 22-30 raczej zwracają uwagę na ciało i twarz a nie wzrost, jeśli chodzi o wygląd oczywiście. Jak 180 to niski to świat się kończy
@Bulkas123: On po prostu przedawkował te pigułki i wkręca sobie jakieś gówno. Wiesz, zaburzenie postrzegania rzeczywistości i te sprawy xD

A laski tak patrzą na wzrost, że sam mam prawie 15cm wyższą XDD
Wyebane w to. I najlepsza rada, jak chcesz ze sobą zrobić - wrzuć ten tag na czarno, zamiast tu urwa postować xD
@tylkoponsfw: Ciesz sie, ze masz dopiero 18 lat i wiedze o roznych redpillach, blackpillach etc. Kiedys pewnie tez to gdzies tam krazylo w internecie, ale chyba duzo ciezej bylo na to trafic. Inna sprawa, ze nie bylo tindera i social mediow, wiec pod tym wzgledem bylo lepiej. Ale jak pomysle jaka mialem swiadomosc o zwiazkach w wieku 18 lat to pozostaje mi tylko zrobic facepalm.
@Fekalny_okuratnik: Raczej nie tyle, bo ja na co dzień normalnie widzę pary, gdzie jest baba wyższa. Nie jakoś często i to jest może parę centymetrów różnicy, ale zdarza się.

Zresztą statystycznie Polak ma 177cm przy 165cm Polki, więc jak sobie wyobrażasz większość par?
Siłą rzeczy tak to będzie wyglądać.
Zresztą statystycznie Polak ma 177cm przy 165cm Polki, więc jak sobie wyobrażasz większość par?

Siłą rzeczy tak to będzie wyglądać.


@Kryskamatyska:

Korzystając z raportu z 2014 roku cytuję:

Młodsze generacje dorosłych mieszkańców Polski osiągają coraz wyższy wzrost.

Dotyczy to zarówno młodych mężczyzn, jak i kobiet. Statystyczna dwudziestoletnia kobieta

w 2014 r. mierzyła 166 cm wzrostu, i była wyższa od swojej matki o 3 cm, a od swej babki

o 5 cm.
różnica wzrostu przy której jest najszczęśliwsza to 20cm


@CloudSpanner: Czyli jak jest 20cm wyższa, to też okej? Jestem blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, byczki, wy postujecie dużo różnych bzdur. Chociaż jak laskom podoba się top 20%, to i tak łaskawie, bo u siebie dałbym 5-10% xD

W praktyce i tak nie ma to znaczenia.