Wpis z mikrobloga

@Bulkas123: Jestem młody ~18lat i często słyszę jak rówieśniczki nazywają gości poniżej 180cm kurduplami i ja już raz zostałem nazwany brzydkim i niskim, oczywiście powiedziane po cichu ale usłyszałem to.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: No to te rówieśniczki są #!$%@?, ja mam 30 ale znajome 22-30 raczej zwracają uwagę na ciało i twarz a nie wzrost, jeśli chodzi o wygląd oczywiście. Jak 180 to niski to świat się kończy
  • Odpowiedz
@Bulkas123: On po prostu przedawkował te pigułki i wkręca sobie jakieś gówno. Wiesz, zaburzenie postrzegania rzeczywistości i te sprawy xD

A laski tak patrzą na wzrost, że sam mam prawie 15cm wyższą XDD
Wyebane w to. I najlepsza rada, jak chcesz ze sobą zrobić - wrzuć ten tag na czarno, zamiast tu urwa postować xD
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: Ciesz sie, ze masz dopiero 18 lat i wiedze o roznych redpillach, blackpillach etc. Kiedys pewnie tez to gdzies tam krazylo w internecie, ale chyba duzo ciezej bylo na to trafic. Inna sprawa, ze nie bylo tindera i social mediow, wiec pod tym wzgledem bylo lepiej. Ale jak pomysle jaka mialem swiadomosc o zwiazkach w wieku 18 lat to pozostaje mi tylko zrobic facepalm.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Raczej nie tyle, bo ja na co dzień normalnie widzę pary, gdzie jest baba wyższa. Nie jakoś często i to jest może parę centymetrów różnicy, ale zdarza się.

Zresztą statystycznie Polak ma 177cm przy 165cm Polki, więc jak sobie wyobrażasz większość par?
Siłą rzeczy tak to będzie wyglądać.
  • Odpowiedz
Zresztą statystycznie Polak ma 177cm przy 165cm Polki, więc jak sobie wyobrażasz większość par?

Siłą rzeczy tak to będzie wyglądać.


@Kryskamatyska:

Korzystając z raportu z 2014 roku cytuję:

Młodsze generacje dorosłych mieszkańców Polski osiągają coraz wyższy wzrost.

Dotyczy to zarówno młodych mężczyzn, jak i kobiet. Statystyczna dwudziestoletnia kobieta

w 2014 r. mierzyła 166 cm wzrostu, i była wyższa od swojej matki o 3 cm, a od swej babki

o 5 cm.
  • Odpowiedz
różnica wzrostu przy której jest najszczęśliwsza to 20cm


@CloudSpanner: Czyli jak jest 20cm wyższa, to też okej? Jestem blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, byczki, wy postujecie dużo różnych bzdur. Chociaż jak laskom podoba się top 20%, to i tak łaskawie, bo u siebie dałbym 5-10% xD

W praktyce i tak nie ma to znaczenia.
  • Odpowiedz