Wpis z mikrobloga

@Kkazbl: Ale skąd ty jesteś? Uwzględniasz taki kontekst w rozważaniach na temat tego, gdzie ci będzie najlepiej? Serio zawsze mnie to zaskakuje w takich pytaniach, bo to trochę tak jakby ludzie byli przeźroczyści i nie mieli ze sobą żadnego bagażu, który by jakoś determinował też to gdzie najbardziej będzie im pasować przeprowadzka. No nie wiem jak ktoś np. jest z regionu łódzkiego, z Polski centralnej to nawet mimo, że ta Łódź
Myślę nad przeprowadzką do #warszawa #lodz albo #poznan


@Kkazbl: co za różnica, dalej będziesz żyć w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z tych trzech miast oczywiście Poznań, chyba że lubisz te warszawskie klimaty i śmietankę polskich celebrytów
@Kkazbl: Łódź to takie gówno, że głowa mała, pamiętam jak się tam przeprowadzałem do roboty na 2 lata, o #!$%@? jak wjechałem, to miałem wrażenie, że przed chwilą się skończyła 2 wojna światowa, budynki się rozpadają, wszystko #!$%@?, jadę niedaleko centrum miasta i widzę między niskimi blokami taki tunel na podwórko za blokiem, a tam kibel drewniany stoi i dzieci w obdartych szmatach idą ze świnią, #!$%@? prawie w centrum miasta!
A ja powiem Łódź ( ͡º ͜ʖ͡º) Mieszkałem tam na studiach i o ile to prawda, że miasto jest paskudne do zwiedzania to bardzo dobrze się w nim mieszka. Obecnie żyję we Wrocławiu i tu jest dużo gorzej. Łódź jest stosunkowo tania do życia, nieźle skomunikowana (sporo nowych dróg, kolei). Do tego cały czas coś nowego się buduje. Ma pełną (nie jestem pewien czy już oddaną czy
@Kkazbl plus jest taki, ze jak zamieszkasz w Łodzi, to bedziesz mogl do roboty dojezdzac do Warszawy. Jak zamieszkasz w Poznaniu to co najwyzej do Żernik dojedziesz na magazyn Zalando ( ͡º ͜ʖ͡º) o Warszawie nawet nie wspominam, jak nas ruskie zaatakują to pierwsi zginą Warszawiacy.