Wpis z mikrobloga

przynajmniej nie robię z siebie pajaca


@Kryspin013: Robisz.
Póki co nikt tu nie podziela twoich opinii, jesteś jedynym huelowcem ¯\(ツ)_/¯ Fakt że tylko do mnie sie przysrałeś to akurat mój pech. Gimbom sie wydaje że jak poplują na różową to są wyżsi.
__________________________________________________________
@Caracas nie taguj huel z gotujzwykopem, pliss.

Huel nie ma nic wspólnego z gotowaniem i 99% obserwujących ten tag tego nie popiera. Potem wychodzą takie fikołki że
@Caracas: Tak tylko to Ci zostawię, jakby co to może pomóc:
Naukowcy są zgodni, że błonnik pokarmowy może pełnić istotną rolę jeśli chodzi o przyspieszanie proces odchudzania. Regularne spożywanie łuski babki jajowatej pozwala zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na tę substancję i jednocześnie wspomóc utratę zbędnych kilogramów.
Błonnik pokarmowy chłonie wodę i zwiększa objętość treści pokarmowej, dzięki czemu wpływa na zwiększenie uczucia sytości. Polisacharydy spowalniają wchłanianie cukrów prostych z przewodu pokarmowego oraz absorbują
jesteś jedynym huelowcem


@arinkao: dej więcej tych inwektyw, może ci ulży.

Fakt że tylko do mnie sie przysrałeś to akurat mój pech.


@arinkao: przysrałem się do twoich truizmów. Nikt wyżej nie rzucał nic podobnego.

99% obserwujących ten tag tego nie popiera.


@arinkao: Niech zgadnę, IDzD? xD

Potem wychodzą takie fikołki że gimbus z patostremów


@arinkao: J. w. jak nie masz argumentów to ad personam - do tego strasznie
Dla organizmu nie ma znaczenia w jakiej formie przyjmuje składniki odżywcze. Chcesz to ci na to badania poszukam. Czytałem o tym już 12 lat temu, a sam spróbowałem od roku.


@Kryspin013: xD Za to dla głowy i zdrowia psychicznego ma to ogromne znaczenie. Ty jesteś tego najlepszym przykładem.

A teraz idź sobie zrób huelka, ja zjem harirę, marokańską zupę - ze smakiem i zapachem innym niż gówno z błotem, ale co
@arinkao: Podobno:

Nie czytam tego bełkotu już wiec możesz się do ściany produkować.


I podobno to mi:

Żyłka ci zaraz pęknie

A teraz idź sobie zrób huelka, ja zjem harirę, marokańską zupę - ze smakiem i zapachem innym niż gówno z błotem, ale co ty możesz o tym wiedzieć


Tak samo jak:

jeszcze tego brakuje żeby się kopała z huelowcem na #gotujzwykopem. Można upaść niżej xD?


Ale dalej tak bardzo
@Kryspin013: Nie typie.Ty zadzwoniłeś pierwszy. Ośmieszaj się dalej.


@arinkao: ja już z tobą skończyłem dyskusję a ciebie widocznie tak piecze, że wołasz mnie dalej prawie godzinę od swojego ostatniego komenta XDDD (pic rel)

Nawet nie wiem w sumie co cię tak piecze bo ogólnie to się z tobą zgadzam w przypadku normalnego jedzenia. Napisałem ci tylko, że "weź mniej jedz i idź pobiegaj" to w sumie gówno rada z twojej
Pobierz Kryspin013 - > @Kryspin013: Nie typie.Ty zadzwoniłeś pierwszy. Ośmieszaj się dalej.
...
źródło: comment_1672839250pxWbVKimYsUfj4GwUSCDMu.jpg
@Kryspin013: Lepsza taka rada niż weź idź żryj huel xD


@arinkao: Dzizas, czy ty w ogóle czytasz co komentujesz? OP O TO KONKRETNIE PYTAŁ, więc opisałem mu swoje doświadczenia, a nie wyskoczyłem z dupy z radą "żryj huel" podobnie jak ty to zrobiłaś ze swoimi truizmami "jedz mniej".

A dalej to już #!$%@?łaś głupoty, że od diety proszkowej się tylko tyje...

weź idź żryj huel xD


@arinkao: Ehh, i
@Caracas: nie słuchaj ich xd smakuje dobrze, na minus, że oczywiście strasznie monotonne. Nie kupuj tylko czekolady i czekolady z miętą- wszystkie pozostałe smaki są ok i rób z mlekiem wtedy lepsze w smaku jest
@Caracas: ja stosowałem i -35 kg póki co. Przeleciałem wzrokiem wątek i @arinkao #!$%@? trochę mądrze, a trochę głupio bo w odchudzaniu najważniejsze jest liczenie kalorii a huel jest pod tym względem żywieniowym ideałem. Napisałem w #!$%@? tekstów na ten temat na tagu, polecam poszukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)