Wpis z mikrobloga

@Caracas: Imo na redukcje to robienie sobie jeszcze bardziej pod górkę, człowiek potrzebuje nie tylko smaku ale konsystencji/tekstury, a takie posiłki są całkowicie płaskie i nie nasycają Twoich zmysłów.


@czup: #!$%@?. Nie potrzebujesz cały czas mieć "konstystencji". Powiem więcej, nie musisz też cały czas jechać na proszkach, możesz to mieszać jak ci się podoba.

A te huele i inne dosyć syte są więc dla kogoś kto potrzebuje się tylko "napchać"
@Caracas jak rozrobisz z wodą to jakbyś jadł ziemię

Jak z mlekiem/woda 50/50 to czekoladowy w miarę

Jak kupowałem koksowe mleko to całkiem dobre, ale wtedy już lepiej się opłaca coś ugotować xD


@Buniu: Mi osobiście najbardziej kawowy smakuje. Najlepsze ogólnie w smaku są za to yfoody - smakują praktycznie jak mleka smakowe, a nie jak w przypadku huela, że ma ziemisty smak. Ale też dla mnie w yfood to była
@Kryspin013: Za trudne zdanie? xD


@arinkao: mordo, "cudowny środek na odchudzanie" to jest zwyczajne liczenie kalorii, a nie ogólne "żryj mniej". A diety proszkowe nie służą chudnięciu.

@Kryspin013: Smak sprawa drugorzędna bardziej zależy mi na jak najmniejszej ilości chemii. Cena w zasadzie nie gra roli


@Caracas: był jeden mirek co sobie sam robił proszkową dietę tutaj mieszadłem do betonu w wiadrze. To jakbyś chciał najmniej chemii ( ͡
@Caracas: Nie ma cudownych środków na odchudzanie, huel też nim nie jest. Ale być może sam się musisz przekonać. Wydaje mi się że najrozsądniejsze bedzie jak np. potraktujesz to jako zastępstwo jednego posiłku, np. kolacji.
Jeśli chodzi o uczucie samej sytości to pomaga szklanka wody przed posiłkiem oraz kubek babki jajowatej która "rośnie w brzuchu". Sama babka jest śmiesznie prosta i tania, coś jak sienie lniane, jest składnikiem niemal wszystkich cudownych