Wpis z mikrobloga

a to już nie jest tak że każdy może wymagać co chce i albo znajdzie albo będzie sam? To nie tak działa ten słynny wolny rynek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ma obnizyc wymagania, być z kimś kim nie chce, męczyć się, ale nie być sam? To równie dobrze przegrywu mogłyby się dobierać w pary ¯_(ツ)_/¯


@Wera94: Ostatnio zostałem odrzucony przez 30letnią samotną matkę 3ki dzieci po
5k w tych czasach to #!$%@? nie pieniądz niestety..


@menda_pospolita: Z jakiej perspektywy piszesz? Jak faktu, że musisz zapłacić za najem i czynsz "apartamentu" w kurniku na Woli 4800 zł, to owszem jest to gowno. Ale jak mieszkasz w małym mieście, masz już mieszkanie np. po dziadkach, żyjesz sobie normalnie bez potrzeb typu markowe ciuchy, to są to już normalne pieniądze, a wręcz cale mnóstwo osób by Ci zazdrościło takich kokosów.
Ostatnio zostałem odrzucony przez 30letnią samotną matkę 3ki dzieci po samym zdjęciu - powiedz mi proszę jakie wymagania muszę spełniać aby zostać zaakceptowanym przez kogoś takiego bo mój umysł tak daleko nie sięga.


@matka_boska_w_klapie: zmień auto na kombi może w ten sposób da się coś ugrać.
@dziewiczajajecznica: Sam mam 4k i to jest za mało na życie.
2k - czynsz/zrzuta na mieszkanie. Jak bym mieszkał sam 4k by mnie wyszło przeżycie no pozdro xD
500zł paliwo
zostaje 1500zł miesięcznie i to mieszkając we 2 osoby.
Za mało na budowę domu, kupno mieszkania, wychowanie dziecka.

Życie zaczyna się wtedy gdy:
- masz na codziennie życie tj wynajem + jedzenie + media i stałe opłaty , paliwo 4k/5k
-