Wpis z mikrobloga

@kojiii: oi hui nie wiem czy chodzi o zazdrosc z powodu szyblo nabitych zasiegow, czy urazona milosc wlasna, ze sie zbyt frywolnie i nie na kolanach wypowiada na temat kraju z tysiacami ladunkow jadrowych czekajacych na odpalenie, on dalej mysli w kategoriach zimnowojennych, pewnie na serio bierze te wszystkie filmy z jamesem bondem, ze romantyczni agenci walcza na smierc i zycie o WARTOSCI ZACHODNIE
@kojiii: co do takich ciekawostek, zamiast pisac te wysrywy o mitach polskich czy francuskich ma zywy dowod co polakow interesuje na youtubie, chca posluchac innego punktu widzenia, co mysla ruscy, niemcy i inne nacje o polakach, tutaj jest spore pole do popisu, bo nie ma ksiazki na rynku ktora by wyciagala jakies ciekawostki z podrecznikow szkolnych innych nacji na temat polski i podala to w jakiejs lekkiej formie
@jozef-dzierzynski: Oglądałem ich shorty jak zły. W sumie zrobili więcej dla promocji Ladyboyów w Polsce niż Staśko zrobi do końca życia. Było to chamskie, ale całkiem zabawne. Pewnie lepiej płatne i milsze dla tych diw niż Helmut koło 60tki. xD

BTW: Jedna z Pań z siusiaczkiem ma bogate cv filmowe, nie szukałem, ale tak twierdził zwyrol Wardęga. Wyszukiwanie po obrazie może być drogą, którą chcesz podążyć. xD
W sumie zrobili więcej dla promocji Ladyboyów w Polsce niż Staśko zrobi do końca życia. Było to chamskie, ale całkiem zabawne.


@bkce: stuprocentowa zgoda, trzeba mówić językiem odbiorcy a nie językiem mai staśko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW: Jedna z Pań z siusiaczkiem ma bogate cv filmowe, nie szukałem, ale tak twierdził zwyrol Wardęga. Wyszukiwanie po obrazie może być drogą, którą chcesz podążyć. xD


latały linki na
@kojiii: najlepsze, że napierdoła podobno zna rosyjski, więc równie dobrze mógłby robić taki sam kontent jak andromeda.

Niestety stworzenie taego typu filmików wymaga trochę wiecej wysiłku niż ględzenie bez jakiegokolwiek przygotowania do kamerki, a naszemu doktorowi za dużo czasu zajmuje ,,pracoholizowanie" się z flaszką