Wpis z mikrobloga

@matkaPewnegoMirka: Aaaaa, to zdrowo. Ja mam kryzys egzystencjonalny. Niby powinienem go trollować, bo ja rwwwwwwa kocham ten kraj, ale nie mam siły. No nie mam siły. Totalnie się ostatnio nie stara, chyba już lepsze dymy będą u Daniela Magicala, który za chwilę wychodzi z pierdla. xD
  • Odpowiedz
@matkaPewnegoMirka: To jak odkryłeś Piotrulę? Przecież to pato pełną gębą. Taka Szkolna 17 z patogeopolityki.

Relacja jak Knur vs. Major, intrygi, aktywność widzów. Kłótnie. Brakuje tylko zamówić mu divy i lincolna, ale wszystko przed nami. W chiński wywiad kontrolujący jego dom już chwilę wierzył. xD
  • Odpowiedz
@kojiii: Jestem niemal pewny, że to nie alkohol, ale i nie pracoholizm jak twierdzi. To zwykły #!$%@? charakter, do którego sam się przyznaje. No i na tagu jest popularna teoria o narcyźmie. Nie jestem psychologiem, nie mnie go diagnozować.

Generalnie prime, to uniwersum już raczej ma za sobą. Szkoda, ale tak to widzę.
  • Odpowiedz
@matkaPewnegoMirka: Forma, to akurat jedyna rzecz, która się u niego jako tako broni. Przepraszam, ale serio. To jest jedyna rzecz, gdzie można powiedzieć miał pomysł. Reszta pikuje niestety w dół. #drodklejka na obcenym etapie stania w prawdzie postanowił zostać pophistorykiem. Uroił sobie mity o Polsce, a teraz dzielnie je obala. xD
  • Odpowiedz