Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xolan: To duża loteria dotycząca dbania o auto przez poprzedniego właściciela. Ok pół roku temu sprzedałem moje ukochane Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KM z 2003r. za 5 tys. zł. Wszystkie serwisy, wymiany, konserwacje - robiłem na czas. Roczne opony 2 komplety dorzuciłem. Miałem czkawkę kilka tygodni z żalu po nim;). Z tego co wiem nadal jeździ jak kombajn. Więc jest szansa.
@koparkowy_z_nad_wody: o tym piszę od samego początku. Jak trafisz szczęśliwie to pojeździsz bez zmiany opon/klocków/nabijania klimy itp sklekotanym 15latkiem, a jak trafisz lipnie, to masz drugie tyle w wydatkach plus auto wiecznie w warsztacie. Ja szczesliwie trafilem wariant 1 i jezdze niczym sie nie rpzejmujac takim starym zlomem. Nie pisałem ani razu o 10letnim aucie, bo tych ceny odkleiły się w ostatnim czasie całkowicie do stopnia, że ludziom gówniane auta średniego
@Xolan: Da się. Kilka miesięcy temu widziałem Renówkę z niedużym przebiegiem, pierwszy właściciel, kupiona w polskim salonie. Nawet gaz miała. Sprzedana w kilka dni. Warunek jest taki, że nie możesz nastawiać się na konkretną markę, tylko brać, to co jest w dobrym stanie.