Wpis z mikrobloga

  • 0
@fastmotion dzięki za uzupełnienie. dodam jeszcze że jest opcja w MS Excel do wyszukiwania błędów w arkuszu. File -> Info -> Check for issues -> Inspect document.
Nie wiem czy pomoże jeśli przy zapisie jest crash ale spróbować nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
@crewlove: wiesz co, miałem podobny problem. W moim przypadku chodziło o to, że był to spakowany plik excela. Otworzyłem plik w winrarze, pracowałem sobie na otwartej instancji, wyłaczyłem tego winrara bo mnie denerwował na pasku. Po zapisaniu excel się zamknął i żadne zmiany nie zostały zapisane. Morał? Nie wyłaczać winrara. Zobacz czy nie zrobiłeś czegoś podobnego
  • Odpowiedz
@Odwrocuawiacz: @krytyk__wartosciujacy: @NieRozumiemIronii: @Daszekk: @Shatter: @ItsFine: @TompsonzPolski: @noisy: @Haziux: @Boa_Wielbiciel: @IamHater: @Bananada: @Fajka: @2phonepiotrus: @Automaniakpeel: @Mistrszzz: @fastmotion: @aczutuse:

Odpisuję tym co mieli bardziej sensowne uwagi albo o coś się pytali. Jeżeli kogoś pominąłem, to przepraszam. Wysrywy w stylu "też bym nie odpisywał, bo nie masz szacunku i piszesz bez polskich znaków" albo że zasyfiłem
  • Odpowiedz
@aczutuse: Moja opinia - ponieważ system, który chce zainstalować jest zintegrowany z Excelem a nie Open Calcem. A po drugie, pracuję w jednej z tych instytucji, które zakazują co drugiej rzeczy i nie sądzę nawet, że coś takiego jest dozwolone xD
  • Odpowiedz
@crewlove: Jesteś w stanie wejść w panel sterowania -> narzędzia administracyjne -> podgląd zdarzeń. Tam po lewej z drzewka dzienniki systemu windows -> aplikacja. Wykrzaczyć aplikację i sprawdzić czy zwraca jakiś błąd o tej konkretnej godzinie?
  • Odpowiedz