Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Ale #!$%@? wczoraj ustrzeliłem białego kruka wśród filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całe życie, największej ekstazy doznawałem przy pozycjach filmowych na głębokie przekminy. Takich, że musisz ostro tyrać mózg i weryfikowac całą akcję po kilka razy zanim dojdziesz do wszystkiego(lub nim zbliżysz się do sedna), bo jeszcze lepiej jest, gdy zostaje niedopowiedzenie i różne alternatywne wersję zakończenia fabuły pozostawionej widzowi do własnej interpretacji. Lubie wtedy siedzieć po seansie i rozpływać się jak po dobrym orgaźmie próbując przebijać się przez warstwy fabuły, aż do jej dna. A gdy to wszystko przesączone jest jeszcze surrealistycznym klimatem, wtedy to jest absolutnie To.

Dlatego zawsze moim top były takie pozycje jak Donnie darko, k-pax, wyspa tajemnic, Incepcja, pokój, czy klasyka gatunku jak matrix.

Wczoraj trafiłem na dość stary bo z 2001r. Ale remasterowany film, idealnie wpisujący się w mój gust.

Mullholand Drive ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dziękujcie.

Użytkownicy #narkotykizawszespoko od kwasów czy marichuanen też powinni być bardzo zadowoleni

#film #filmy #thrillerbookmeter #thriller #filmweb #ogladajzwykopem #surrealizm #oniria #kinematografia
Pobierz KwantWykopu - Ale #!$%@? wczoraj ustrzeliłem białego kruka wśród filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...
źródło: comment_1672700072IfH1mewAMC8GG8S3kOL5Se.jpg
  • 36
@KwantWykopu:

OP:

Takich, że musisz ostro tyrać mózg i weryfikowac całą akcję po kilka razy zanim dojdziesz do wszystkiego (lub nim zbliżysz się do sedna),


serial Dark:
Poczymaj mi time machine ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norbercikk: proszę was nie przydupcajcie się do gustu. Ja wiem, że zawsze musi się znaleźć jakiś cwaniak co widział coś lepszego i wyśmieje cos co mu nie pasuje. Ale matriks w całym zamyśle był genialnym filmem, ciul, że go potem dojechali trochę, ale uwielbiam bo lubię SF. Jego nie wymieniłem, akurat, ze względu na głebie tajemnicy.

@spere: dark oczywiście też mega, ale akurat nie poruszam seriali
Ale #!$%@? wczoraj ustrzeliłem białego kruka wśród filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KwantWykopu: to film który mnie od lat prześladuje. Zawsze kiedy widzę, że będzie w TV mam mocne postanowienie, że tym razem obejrzę. Nigdy jeszcze mi się nie udało. Sam film jest długi, a reklamy sprawiają, że jest cholernie długi, co sprawia, że w którymś momencie zasypiam.
Potem oczywiście postanawiam, że obejrzę w necie, szybko o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KwantWykopu: pic rel


Zajebisty film, aż dziwne, ze widzisz go dopiero teraz

@Jakis_Leszek: tak wyszło, ale nie ma w tym nic dziwnego, że ktoś jakiś film widział pierwszy raz bo nie każdy pol życia spędził przed tv. Gwarantuję ci że jakbyśmy zweryfikowali między sobą listę filmów które oboje widzieliśmy, to ja też wiele razy mógłbym ci powiedzieć, że dziwię się, że tego nie oglądałeś i nie mówię tu o gownach