Wpis z mikrobloga

Niby już prawie 3 stycznia, ale podsumować 2022 chyba jeszcze można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo wszystko 2022 to był dobry rok. Zainspirowany którymś z Mirków podjąłem nieśmiałą decyzję o zamachu na 365 dni aktywności. Plan minimum to było 300 dni, ale ostatecznie się udało pomimo sporych przygód zdrowotnych, kilku grubych imprez i prób zmieszczenia czegokolwiek między spaniem/trzeźwieniem po weselach i poprawinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest w tym wszystkim trochę oszukiwania, bo zaliczałem sobie również spacery, ale uznałem, że jak na pierwszy raz jakieś dni solidnego odpoczynku się przydadzą, a celem bardziej było wygospodarowanie tej co najmniej godziny na aktywności w ciągu dnia.
Poleciało sporo kilogramów w dół, FTP skoczyło znacząco, Alpe du Zwift przestało być wyzwaniem i walką o życie, pomimo kontuzji po raz pierwszy udało się przebiec 10km i to poniżej 55 minut, nóżki w legginsach wyglądają teraz tak, że wszystkie chłopaki na dzielni się za mną oglądają (σ ͜ʖσ)
Polecam serdecznie ten eksperyment.

W 2023 wiem, że kolejnych 365 dni zrobić się nie uda, ale będę kręcił jak najdłuższego streaka. Plan to robić codziennie te 10k kroków, mniej oszukiwać spacerowaniem, a częściej wkręcać organizm na wyższe obroty. Fajnie byłoby zrobić wiosną półmaraton, rowerem przejechać 10k i zobaczyć 3 z przodu przy wyniku FTP, podbić statsy w kwadratach, no i jakoś zająć się tragedią w postaci patykowatych rąk. ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i góry! Wincyj gór!!!

#rower #bieganie #ruszmirko #chwalesie
Pobierz Najmilszy_Maf1oso - Niby już prawie 3 stycznia, ale podsumować 2022 chyba jeszcze moż...
źródło: comment_1672697169dOdfwosaBEKuFD2SruYZRS.jpg
  • 2