Wpis z mikrobloga

nikt sobie z banderą zdjęć nie robił. Że wprowadzenia symboliki banderowskiej można się na różne sposoby wyłgać, ze zdjęcia z banderą już nie.


@marcelus: Odpwoiesz na moje pytanie wprost czy nie?
Na teraz wychodzi, ze wg Ciebie zdjecie z Bandera jest gorsze niz wprowadzenie marszu ukrianskich nacjonalistów i pozdrowienia do armii.

Wojna miała wyłonić nowych bohaterów i skończyć z kultem bandery, a tymczasem widać że jest
  • Odpowiedz
tak widziałem, warto protestować, mimo jakiś szurszurow


@marcelus: Powiedizał ogśc ktory nawet w tym temacie wybiela piewców banderyzmu z poprzedniej ekipy.

dobra manipuluj dalej


@marcelus: Klasyczna dla Ciebie rejterada.
  • Odpowiedz
@marcelus: To Ty bronisz tu piewców Bandery z obozu Wjatrowycza. Boisz sie nawet przyznać, że całkiem sie wysypałes w tym temacie i uciekasz przed odpoeeidzią co jest gorsze - taka fotka z plakatem Bandery czy umocowanie prawne hasła i piesni banderwców jako pozdrowienie i hymn armii.
Odpowiesz na to pytanie?
  • Odpowiedz
nie dopominam się zdjęcia prezydenta, tylko kogoś na analogicznym poziomie co zalużny. Czytaj dokładnie


@marcelus: no to masz samego prezydenta z wpinką upa na obchodach rocznicowych na Westerplatte.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcelus: k---a dawno się tak nie uśmiałem widząc jak kogoś zaorano xd żyjesz tam? Aż mi się ciebie żal zrobiło trochę xd kolega @szurszur cię r------ł faktami jak g---o po polu, przestań się miotać bo tylko będziesz śmierdział bardziej xd
  • Odpowiedz