Wpis z mikrobloga

Pierwsze 4k kilometrów za mną a auto mam dwa miesiące, nawet mnie już nie dziwi jak dwulatki mają z 60-70k przebiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz pytanie, w ASO za wymianę oleju powiedzieli mi 1400ziko XD Jak ogarnąć to taniej ale żeby wpis w elektronicznej książce był? #motoryzacja #samochody #audi
Pobierz maikeleleq - Pierwsze 4k kilometrów za mną a auto mam dwa miesiące, nawet mnie już ni...
źródło: comment_1672676282Z0pq9CA8fRF4QiXAcfW2k6.jpg
  • 81
@trzaichlac69: mi w ASO Audi powiedzieli, że teraz zmienia się ich polityka i można z "własnym" olejem ale musi to być olej oryginalny ich produkcji,
jak sobie gdzieś tam kupię taniej to OK ale już nie zgadzają się aby wlewać np. Mobil1 nawet jak zgodny z normą,
to samo z innymi częściami, filtry muszą być ori z logo Audi
@maikeleleq: no spoko możesz wymienić gdzie indziej zgodnie z prawem unijnym ale olej z tą normą ISO jest często na wyłączność do kupienia w ASO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1400zł to przecież jakieś śmieszne grosze przy OC/AC i kwocie samochodu, czyżby ktoś kupił auto na które go nie stać?
@SpalaczBenzyny: Niby tak ale chce mieć wpis w elektronicznej książce serwisowej, wykupuje auto na koniec leasingu a lepiej to wyglądać będzie jak będę sprzedawać za x lat
@trzaichlac69: Motul mi ten wskazał wiec kupie 5L i 1L i wyjdzie o wiele taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) @WykopanyDzon: @dzem_z_rzodkiewki: @BomBom: Jakbym tak kasą szastał na prawo i lewo to by mnie nie bylo jednak
Pobierz maikeleleq - @SpalaczBenzyny: Niby tak ale chce mieć wpis w elektronicznej książce se...
źródło: comment_1672679495Ci1rNUSkLA8LfF7PuIBk0M.jpg