Wpis z mikrobloga

tak nieironicznie i bez dramatyzowania to naprawdę standard praworządności w Polsce tak upadł w te 8 lat że ja #!$%@? xD

Jest już tak, że może być jakakolwiek afera i po prostu przechodzimy z tym do porządku dziennego. Nikt już nic nie oczekuje chyba że tam ktoś w pisie postanowi że jednak trzeba kogoś ukarać.

Jak PiS wygra kolejne wybory to już chyba będą ostatnie w miarę wolne wybory w tym kraju na długi czas.
#bekazpisu #polityka
  • 36
@Kantar: kiedyś przez jedno słowo w ustawie mieliśmy komisję śledczą, oburzały nas pojedyncze wypowiedzi niektórych polityków, jeden stracił stołek za to, że nie wrzucił zegarka do oświadczenia majątkowego, a teraz? Teraz podobne numery odwalają codziennie, ustawy nieprecyzyjne pisane na kolanie przez jakichś niedorozwojów, nepotyzm gdzie nie spojrzeć, a państwowe media kreują alternatywną rzeczywistość.
@missioncritical: kreaowane prawo przez niedorozwojów trafia idealnie do elektoratu niedorozwojów. Jarek idealnie ogarnął, że w Polsce jest kupa debili co za 100zł to sprzedają godność i wycelował właśnie w nich kampanie no i teraz mają na miękkim #!$%@? zabetonowane ze 30%.
Oczywiście plan by busami wozić stare baby ze wsi do proboszcza głosować na wiadomo kogo też tam już majaczy na horyzoncie.
@Kantar: mam tu dom i rodzinę ale to co się odwala skłania mnie do emigracji, mam płacić w podatkach na ten kraj który już nawet nie pamięta o jakichkolwiek standardach tylko wali ile wlezie bo co jak mamy rzeszę frajerów która i tak pamiętając komunę i cały ten szajs postanowiła najwidoczniej odświeżyć se pamięć kosztem następnego pokolenia i pewnie następnego.

Elo ja zamierzam się wymeldować i niech se asy radzą jak
Jak PiS wygra kolejne wybory to już chyba będą ostatnie w miarę wolne wybory w tym kraju na długi czas.


@Kantar: Parodia polega na tym że tu nie potrzeba żadnych machlojek z wyborami. Pis jest #!$%@?, ale reszta jest zdecydowanie gorsza.
@Kantar: już wiadomo, że te wybory nie będą uczciwe - zmienili okręgu wyborcze, żeby wieś miała większy wpływ na wynik, dofinansowali TVP dodatkowymi 700.000.000,00 zł (ponad 2.000.000.000,00 zł, które dają co roku), spółki skarbu państwa zamienili w maszynki do promowania swoich i wyciągania wydatków poza budżet.