Wpis z mikrobloga

Cześć wam! Jutro od godziny 13:00 otwieram foodtrucka z pizzą neapolitańską na Mierzynie, zapraszam wszystkich z okolic szczególnie Gumieniec i Pogodna. Ceny w miarę zbalansowane przy zachowaniu dobrej jakości składników. Cena za Margheritę będzie 21 zł do końca lutego, także prawie jak za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta placków w cenie od 29zł do 34zł w zależności od dodatków, choć trzyma się bliżej 30-32.

FB: nuovo.zs
IG: nuovo.zs

Dokładny adres: Welecka 50 72-006 Mierzyn

A tutaj margherita na przykucie uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szczecin
Pobierz rnggod - Cześć wam! Jutro od godziny 13:00 otwieram foodtrucka z pizzą neapolitańską ...
źródło: comment_1672661059WNAibX0VDgO694ZleW0jY3.jpg
  • 82
@kiszczak: Dużo się pozmieniało we Włoszech, ceny półproduktów szczególnie mozzarelli i pomidorów poszły do góry. Uwierz mi jakbym mógł urwać 2 złotych z każdej pizzy przy zachowaniu standardu to bym zrobił. Zależnie kiedy byłeś to ceny w przeciągu roku mogły się zmienić o 50 centów do 2 euro na pizzy.
@rnggod Mówię o cenach tegorocznych:) od września do teraz nie było żadnych podwyżek na szczęście.
Nie schodź z jakości choćby nie wiem co. To droga do plajty :) szkoda, że mam daleko, spróbowałbym z chęcią
Za kazdym #!$%@? razem xD Jak to jest ze taka tajemnica poliszynela z lokalem i obsluga na depatku ma podobne ceny i jakos im sie to spina, a buda na kolkach wola tyle samo


@KarmelowyJeremiasz: Ale tu też jest grana kwestia skali. Buda na kółkach to jedna, góra dwie osoby – to oznacza mniejszą przepustowość, mniej klientów, mniejsze wpływy. Poza tym food truck też generuje koszty, a sama działalność jest w