Wpis z mikrobloga

Cześć wam! Jutro od godziny 13:00 otwieram foodtrucka z pizzą neapolitańską na Mierzynie, zapraszam wszystkich z okolic szczególnie Gumieniec i Pogodna. Ceny w miarę zbalansowane przy zachowaniu dobrej jakości składników. Cena za Margheritę będzie 21 zł do końca lutego, także prawie jak za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta placków w cenie od 29zł do 34zł w zależności od dodatków, choć trzyma się bliżej 30-32.

FB: nuovo.zs
IG: nuovo.zs

Dokładny adres: Welecka 50 72-006 Mierzyn

A tutaj margherita na przykucie uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szczecin
Pobierz rnggod - Cześć wam! Jutro od godziny 13:00 otwieram foodtrucka z pizzą neapolitańską ...
źródło: comment_1672661059WNAibX0VDgO694ZleW0jY3.jpg
  • 82
@rnggod: Powodzenia! Aczkolwiek jako ex-foodtruckowiec pierwsze wrażenie mam takie, że może być Ci ciężko, dlaczego? Wydaje mi się, że produkt robisz dla siebie, na zasadzie: jak ja chciałbym żeby wyglądało takie miejsce a nie: co chce klient korzystający z takiego miejsca. Co sprowadzi się do tego, że będzie to bardziej hobby niż biznes.

Odnoszący sukcesy streetfood to imo model: dobra lokalizacja, niska cena, dobra (ale nie do przesady) jakość, relatywnie szybka
@Cyk_dwujeczka oto mądrość wykopka.
Tak 25 zł kosztuje we włoskiej pizzeri z obsługą. We włoskiej we Włoszech. W normalnej restauracji w miejscu turystycznym margerita kosztuje 5-7 euro.
8-10 to w Wenecji kupisz margerite.
Może cię zaskoczę ale kawa we włoskiej restauracji może kosztować 5 zł z obsługą. A w twojej wsi pewnie zaczyna się od 15..ale tak to jest jak wykopem poza swój powiat od świeta wyjeżdża
@piolem

Tak 25 zł kosztuje we włoskiej pizzeri z obsługą.

Przecież wstawiłem linka do konkretnej knajpy. Sprawdź menu zanim zaczniesz szczekać. Ale tak to jest jak wykopek komentuje wszystko bez zastanowienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rnggod: tyle przegrać, nie dostałam szczególnego zaproszenia tylko dlatego, że jedna ulica dzieli mnie od luksusu mieszkania na Pogodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Btw. Świerczewo sąsiaduje i z Pogodnem i z Gumieńcami. Czuję się przegrana jeszcze bardziej
@rnggod: dlaczego tak drogo skoro nie płacicie za lokal i obsługę?


@kasza332: za lokal zazwyczaj i tak jakiś musisz płacić, żeby przygotować sobie produkcję, garować ciasto, trzymać składniki itd. Obsługa? Trzeba albo samemu tyrać, albo mieć jeszcze minimum jedną osobę, oszczędzasz zazwyczaj maksymalnie na jednym pracowniku, ale masz też dużo mniejszy wolumen sprzedaży. Do tego w Polsce trzeba zazwyczaj płacić za miejsce gdzie stoisz i sprzedajesz i to często grubą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@epll: wtf gościu najtańsza pizza oprócz marinary w vera napoli kosztuje 34 zł. Większość kosztuje ok. 49zł takich gdzie jest nieco więcej składników. Nie porównuj też Baraboo bo to jest mocno średnia picka w nijakim stylu. Z dobrych lokalów to jest jeszcze OLIO i też ciężko tam zjeść picke poniżej 40zl.