Wpis z mikrobloga

Cześć wam! Jutro od godziny 13:00 otwieram foodtrucka z pizzą neapolitańską na Mierzynie, zapraszam wszystkich z okolic szczególnie Gumieniec i Pogodna. Ceny w miarę zbalansowane przy zachowaniu dobrej jakości składników. Cena za Margheritę będzie 21 zł do końca lutego, także prawie jak za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta placków w cenie od 29zł do 34zł w zależności od dodatków, choć trzyma się bliżej 30-32.

FB: nuovo.zs
IG: nuovo.zs

Dokładny adres: Welecka 50 72-006 Mierzyn

A tutaj margherita na przykucie uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szczecin
Pobierz rnggod - Cześć wam! Jutro od godziny 13:00 otwieram foodtrucka z pizzą neapolitańską ...
źródło: comment_1672661059WNAibX0VDgO694ZleW0jY3.jpg
  • 82
Cena za Margheritę będzie 21 zł do końca lutego, także prawie jak za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rnggod: Ile to na zdjęciu ma cm? Wygląda na 25cm, a wtedy cena 21zł z foodtrucka nie jest jakoś niska. U mnie w najlepszej pizzerii w regionie, która jest klimatycznie wystrojona, a pizze pieczone w piecu kamiennym a nie piekarniku, za Margaritę 25cm płaci się 20zł.

Już myślałem, że
@rnggod: masz ceny takie sam jak dwie popularne pizzerie na moim osiedlu takie właśnie co robią "włoskie pizze",
margerity też startują od 21 zł
i one mają wynajmowane lokale w nowych blokach, Lublin

ale teraz myślę, że to wynikać może z tego, że oni pewnie więcej zarabiają na napojach, dodatkach, przystawkach, też mają alkohole, itd.. a Ty pewnie tylko te placki