Wpis z mikrobloga

BŁAGAM idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji! Nie zostawajcie w domu. To ostatnie wybory kiedy młodzi mogą coś zmienić. Społeczeństwo się starzeje i za 4 lata emerytów będzie już więcej nie mówiąc o zabetonowaniu tej mafii. Idźcie na wybory! Brak wyboru to poparcie tych pisdzielcow. Siedząc w domu wcale nie będziesz lepszy, oddasz głos na PiS!
#pis #bekazpisu #wybory #orlen #polityka
  • 240
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mentari: nie ma żadnej partii na którą można zagłosować. Konfa to szury, a cała reszta niczym się od siebie nie różni. Tak samo popierali lockdowny. Więc nie idźcie na wybory jesli nie macie na kogo głosować.
@stannis ooo, mamy miłośnika ściągania do Polski gwałcicieli i przestępców z Afryki/bliskiego wschodu bez żadnej kontroli i puszczania ich luzem. Na dodatek jeszcze zwolennik zakłamywania biologii i mieszania w głowach dzieciom propagandą lewacką.
@cinu4: chce zmiany nawet jak będzie bajzel. Ja już wiedziałam co się swieci jak przejmowali Trybunał. Jak sobie podporządkowywali wszystkie jednostki z prokuratura i RPO włącznie. No ale muszę przyznać ze rozegrali to koncertowo. Target strasi, głupi i niewykształceni i cyk 35%. I transfer pieniędzy od zaradnych do tych drugich żeby na nich głosowali. Boli mnie to. Chciałabym żeby Polacy mogli na siebie zarabiać a nie liczyć na socjal. 500 plus
No jak można to popierać?


@Coffesue: sama sobie wcześniej odpowiedziałaś. "Target starsi, głupi i niewykształceni i cyk 35%."

Ja tylko przestrzegam, żeby pod wpływem desperacji nie wpaść z deszczu pod rynnę. Można tutaj sparafrazować słynnego biznesmena: "PiS was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Lewica".
@Coffesue:

dobra ale nie masz później prawa narzekać na to co się w kraju dzieje skoro olewasz przywilej głosowania. Kropka.


Zawsze mnie niezmiernie bawia takie komentarze. No wykop głosował 8 lat temu na PiS żeby lewaków dupa bolała i teraz jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Za 8 lat będziecie znowu na PiS głosować jak Was PO wyrucha, ale jak nie głosujesz to nie masz prawa narzekać, niech ta karuzela #!$%@? kręci się
@girabaldi: każdy sobie to indywidualnie przetrawia, lepiej oddać głos niż nie. Uważam ze to przywilej każdego Polaka bo kiedyś długie lata nasi przodkowie takiej możliwości nie mieli.
@Coffesue: jakby była kratka "rozstrzelać wszystkich" to bym tam był przy urnie przed starymi babami. Jak nie ma to nie zamierzam marnować czasu skoro każdy tam idzie, idzie tylko po to żeby mnie, i reszte Polaków #!$%@?ć jak najmocniej umieją. Niektórzy umieją bardziej, inni mniej.Ale jeśli mam wybierać między jednym złem a drugim to wolę przez tę godzinę kibel umyć. Przynajmniej będę miał czysty jak się zesram po wyborach.

Ewentualnie zagłosuję
nie ma żadnej partii na którą można zagłosować. Konfa to szury, a cała reszta niczym się od siebie nie różni. Tak samo popierali lockdowny. Więc nie idźcie na wybory jesli nie macie na kogo głosować.


@Ama-gi: okej, czyli pis najlepszy z nich wszystkich. Przecież może zostać?

A może by tak ruszyć łbem i sprawdzić w czym te partie się rożnią skoro według ciebie ws. lockdownu miały identyczne zdanie? Tylko to się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mentari: sram na nich wszystkich. Oni niczym się nie różnią jeśli chodzi o praktykę. Nie będę ich wspierać, nikogo żadnej ze stron. Dziękuję nie skorzystam.
@stannis ooo, mamy miłośnika ściągania do Polski gwałcicieli i przestępców z Afryki/bliskiego wschodu bez żadnej kontroli i puszczania ich luzem. Na dodatek jeszcze zwolennik zakłamywania biologii i mieszania w głowach dzieciom propagandą lewacką.


@Dzwiedz91 o mamy pisiora, co niby jest przeciwnym lewackim ideologią, a gdyby mogl to by kaminskiemu oddal sie w calosci.

Hatfu kryptipisowcu, idz se na albicle tam szerzyc propagande kaminskich i innych pisowcow.
@stannis ale mnie smieszycie, jestem bardzo ciekaw czy jesteście trollami płatnymi (po niektórych wpisach to aż bije, taka książkowosc bredni), czy może społeczeństwo w Polsce stoi tak niskim poziomem. Taki śmiech podszyty smutkiem.