Wpis z mikrobloga

BŁAGAM idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji! Nie zostawajcie w domu. To ostatnie wybory kiedy młodzi mogą coś zmienić. Społeczeństwo się starzeje i za 4 lata emerytów będzie już więcej nie mówiąc o zabetonowaniu tej mafii. Idźcie na wybory! Brak wyboru to poparcie tych pisdzielcow. Siedząc w domu wcale nie będziesz lepszy, oddasz głos na PiS!
#pis #bekazpisu #wybory #orlen #polityka
  • 240
  • Odpowiedz
To jest Twoja sprawa i nic nam do tego. Ale nie drwij z innych ludzi,


@DBialy: Ja z nikogo nie drwię, i do niczego nie zmuszam.
@Ama-gi
Tylko tłumaczę, że technicznie nie ma czegoś takiego jak: brak głosu.
Oczywiście, możesz sobie tłumaczyć, że to manifest, że to sprzeciw, ale prawda jest taka, że system jest tak skonstruowany, że nawet twój brak głosu, jest głosem.

Możesz wierzyć w tą iluzję nie chodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mango2018: nie prawda, sztuczne pompowanie frekwencji jest na rękę tylko zwycięscy, nie ważne jest to ile będzie nieważnych wyborów. Nie będę swojego czasu poświęcał na tych dzbanów. Jeszcze raz napisze najpierw trzeba się do partii jakiegokolwiek zapisać i tam podejmować próby zmiany. Wybory to koniec całej tej szopki. Jakoś żadna partia nie chce powiększyć sowich szeregów. To daje do myślenia
  • Odpowiedz
@mango2018: Pewnie nie wszyscy chcą do Polski i większość wyjedzie dalej na zachód, ale wciąż tworzymy jakąś jedna całość z reszta UE i to też działanie na ogólną szkodę wspólnoty. Część pewnie zostanie w PL i to tez kolejne dodatkowe obciążenie, razem z pilnowaniem/asymilowaniem i całym urzędniczym ogarnięciem tego.

Baćka by pewnie ściagał ich w opór, gdyby nie to, że Polska nie wpuszczała nikogo. Gdybysmy zaczęli, jestem pewien, że ze strumyka
  • Odpowiedz
@Dzwiedz91: jeszcze pocisk dostałeś, bo nie ważne co będzie dalej, ważne aby dowalić PiSowi xD
Generalnie zgadzam się z Tobą. Aktualnie nie ma żadnej innej alternatywy.

Nie bardzo zresztą mam głos, bo ostatnio na wyborach byłem przed 2010r, ale mimo wszystko wolę znane zło, od tej bandy patałachów i volksdeutschy zwanej opozycją.
Zdaję sobie sprawę, że klimat polityczny jest jaki jest, ale powiedzcie mi czy ta tzw. opozycja poza donoszeniem na
  • Odpowiedz
@stannis ale mnie smieszycie, jestem bardzo ciekaw czy jesteście trollami płatnymi (po niektórych wpisach to aż bije, taka książkowosc bredni), czy może społeczeństwo w Polsce stoi tak niskim poziomem. Taki śmiech podszyty smutkiem.


@stannis stoi na tak niskim poziomie, ze ludzie sprzedaja sie za grosze pisowi i pisza takie glupoty jak ty platny trollu.

Z drugiej strony to jesli nie jestes platnym pisiorem i na serio lapiesz zarzutki kaminskiego o zagrozeniu ze
  • Odpowiedz
idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji! Nie zostawajcie w domu. To ostatnie wybory kiedy młodzi mogą coś zmienić. Społeczeństwo się starzeje i za 4 lata emerytów będzie już więcej nie mówiąc o zabetonowaniu tej mafii. Idźcie na wybory! Brak wyboru to poparcie tych pisdzielcow. Siedząc w domu wcale nie będziesz lepszy, oddasz głos na PiS


@Coffesue: wiesz, że to już nic nie zmieni?
  • Odpowiedz
@Dzwiedz91: jeszcze pocisk dostałeś, bo nie ważne co będzie dalej, ważne aby dowalić PiSowi xD

Generalnie zgadzam się z Tobą. Aktualnie nie ma żadnej innej alternatywy.

Nie bardzo zresztą mam głos, bo ostatnio na wyborach byłem przed 2010r, ale mimo wszystko wolę znane zło, od tej bandy patałachów i volksdeutschy zwanej opozycją.
Zdaję sobie sprawę, że klimat polityczny jest jaki jest, ale powiedzcie mi czy ta tzw. opozycja poza donoszeniem na
  • Odpowiedz
@Coffesue: nie jestem przekonany o słuszności oddania głosu na opozycję. Nie wierzę że Ci ludzie mają na celu zadbanie o lepszą przyszłość tego kraju. Jeśli oddam głos na PO (a pewnie tak się ostatecznie stanie), to tylko i wyłącznie z #!$%@? na idiotyczne argumenty przesiąkniętych propagandą pisowców. To prawda że PO było bardziej "przyzwoite", ale czy lepsze..?
  • Odpowiedz
@stannis: potrafisz napisać cokolwiek swojego, czy poza papugowaniem mema o freethinkerze się kończy?
Może mnie oswiecisz, cokolwiek?
Ja generalnie prawdopodobnie w przeciwieństwie do Ciebie pamiętam czym wiąże się zmiana władzy w naszym kraju. To nie USA, że są długoterminowe plany i inwestycje i w przypadku zmiany władzy z demokratów na republikanów i odwrotnie - plany nie są torpedowane, tylko długofalowo rozwijane.
Wejdzie PO i ubije wszystko, tylko dlatego że pis zaczął.
  • Odpowiedz
BŁAGAM idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji!


@Coffesue: I mamy zalwoać ? TUSK I RESZTA TEJ BANY CO JEST AKTUALNEI W SEJMIE JEST DO WYEJBONDO! IDZCIE GLOSOWAC Z GŁOWĄ!!! NIE ZAPOMINAJCIE JACY BYLI POPRZEDNICY GLOSUJCIE NA NIEZALEZNYCH!
  • Odpowiedz
@Malganis882 no zajebisty argument xD pis #!$%@? ten kraj, ale powinien dalej rzadzic, bo platforma #!$%@? te glupoty pisu jesli wygra xD

A ty potrafisz napisac cos swojego zamiast pisania papugowania pisowskiej propagandy?
  • Odpowiedz
@stannis: jakie głupoty #!$%@? xD sęk w tym, że tych właśnie glupot, typu 500, 1000 czy #!$%@? wie co plus, bo sam już się w tych socjalach gubię - nikt nie ruszy.

Przez pierwsze dwa, albo trzy lata będzie totalny #!$%@? kraju - wymiana całej dyrekcji we wszystkich spółkach na swoich, wszystko będzie tłumaczeniem i kwitowaniem z rozłożonymi rękoma, że nic się nie da bo pis.
Sraka i rozdawnictwo znowu się
  • Odpowiedz
@mentari: xD jakbyś wyżej przeczytał moje posty, to byś wiedział, że nie oddałem na nich głosu ani razu, więc daruj nazywaniem mnie pisowcem.
Nie dam się wciągnąć w to bagno na pseudo grafiki, powyciągane zdania bez kontekstu itd.

Kończąc już uważam, że o ile w normalnych czasach można by było podjąć ryzyko zmiany władzy, chociaż spróbować, to mając na uwadze wyczyny i partactwo naszej kochanej opozycji, jak i totalny brak alternatywy
  • Odpowiedz