Wpis z mikrobloga

BŁAGAM idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji! Nie zostawajcie w domu. To ostatnie wybory kiedy młodzi mogą coś zmienić. Społeczeństwo się starzeje i za 4 lata emerytów będzie już więcej nie mówiąc o zabetonowaniu tej mafii. Idźcie na wybory! Brak wyboru to poparcie tych pisdzielcow. Siedząc w domu wcale nie będziesz lepszy, oddasz głos na PiS!
#pis #bekazpisu #wybory #orlen #polityka
  • 240
  • Odpowiedz
  • 0
@CZechuXX: dobra ale nie masz później prawa narzekać na to co się w kraju dzieje skoro olewasz przywilej głosowania. Kropka.


Ale to Ty dzwonisz...

Już widzę jak post na portalu ze śmiesznymi obrazkami zmienia ludziom poglądy i kieruje ich do urny.

W Tym #!$%@? nie ma na kogo głosować a na prawdę jest mi to wszystko bardzo obojętne, która opcja polityczna drenuje nasze kieszenie, sprzedaje nasz kraj i kręci afery... Ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mango2018: Hołownia to jedynie szybką likwidacja gotówki może zaskoczyć. PiS to zło po również. Więcej nie idź na wybory jak masz wybrać jakieś zło
  • Odpowiedz
glos na opozycje to tak naprawde glos na po. wygrana po = brak atomu w polsce, mniejsze wsparcie dla ukrainy, podporzadkowanie sie niemcom. wolalbym, zeby po nie wygralo, wiec nie bede glosowal na opozycje

@pure_function: rozumiem, że popierasz pis? Bo powielasz kropka w kropkę ich przekaz odnośnie po, dokładnie te same bzdurne propagandowe teksty

to nie sa propagandowe teksty, tylko moja predykcja dotyczaca tego, co sie stanie, jesli po przyjdzie do
  • Odpowiedz
Więcej nie idź na wybory jak masz wybrać jakieś zło


@Ama-gi: Nie idąc na wybory, w obecnej konfiguracji i metodzie liczenia, oddaje głos na PiS.
Dzięki metodzie liczenia, która wspiera największego, głos nieważny czy nie oddany to jak głos na lidera.
A na PiS nie zgłosuje.
  • Odpowiedz
Brak głosu jest swego rodzaju manifestacją naszych poglądów


@DBialy: No i to jest całkowity brak zrozumienia jak później przeliczane są głosy.
Dzięki metodzie Dhonta, głos nie ważny, nie oddany, to głos na lidera sondaży.
  • Odpowiedz
@mango2018 jestem w stanie zrozumieć Twój tok rozumowania i głosowanie na zasadzie przeciw. Wybrałeś chyba najmniejsze zło, jeśli w ogóle tak można mówić, spośród sprezentowanych opcji.

Pytanie jakie sobie nie raz zadawałem jednak jest następujące - co się stanie za 2/4 lata jeśli teraz PiS przegra? Według mnie całkiem realne jest rozpoczęcie latania dziur budżetowych i doprowadzenie inflacji do poziomu stabilnego, co będzie skutkowało w perspektywie 2/4 lat powrotem PiSu na białym
  • Odpowiedz
  • 0
@mango2018 Ale przecież ja nie pisałem nic o przeliczaniu głosów ani o tym jak brak głosu wpływa na wyniki, wręcz kilka linijek wyżej w swoim monologu jasno podkreśliłem, że jest mi to obojętne kto obecnie rządzi tym #!$%@?.

Są jeszcze statystyki np. tego ile ludzi udało się na wybory. Ci którzy nie poszli też dają do zrozumienia, że nikt im nie odpowiada i nie mają zamiaru uczestniczyć w tej szopce. Oczywiście obecne
  • Odpowiedz
@Dzwiedz91:
Ja jestem pewny, że PO nie zacznie wpuszczać, bo to spotkałoby się z zbyt dużym oporem społecznym to raz, dwa Niemcy szybko ich do pionu postawią.
Ci uchodźcy nie chcą do Polski, oni chcą do Niemiec, Francji czy Anglii, gdzie istnieje już potężna społeczność, a Polska jest tylko "trasą" i takie poluzowanie granicy na pewno szybko spotkałoby się z oporem reszty UE.
Tak samo było z "uchodźcami" z Afganistanu, pierwsze
  • Odpowiedz
masz ponad 80 partii zarejestrowanych w PKW


@shroon: Ile z nich w ogóle istniej realnie?
Ile z nich wystawi listy w wszystkich okręgach?
Liczą się tylko ci, co zbiorą odpowiednią ilość podpisów i wystawią listy wyborcze w wszystkich okręgach.
  • Odpowiedz
  • 1
@mango2018
Jeśli Tobie nie podoba się PiS to idź zagłosuj na kogoś innego kto Ci odpowiada lub nie. To jest Twoja sprawa i nic nam do tego. Ale nie drwij z innych ludzi, że nie chcą iść zagłosować wbrew swojej woli - mają takie samo prawo nie iść głosować jak Ty masz prawo iść zagłosować.
  • Odpowiedz