Wpis z mikrobloga

BŁAGAM idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji! Nie zostawajcie w domu. To ostatnie wybory kiedy młodzi mogą coś zmienić. Społeczeństwo się starzeje i za 4 lata emerytów będzie już więcej nie mówiąc o zabetonowaniu tej mafii. Idźcie na wybory! Brak wyboru to poparcie tych pisdzielcow. Siedząc w domu wcale nie będziesz lepszy, oddasz głos na PiS!
#pis #bekazpisu #wybory #orlen #polityka
  • 240
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Żeby nie było z nigdy na PiS nie oddałem głosu i gardzę tymi ofertami mocno, PiS traktuje jako zło. Według mnie jednak lepsze jest znane nam już zło, które jest trochę przygłupie, niż wpuszczanie bandy czarno/śniadych przestępców i gwałcicieli bez kontroli (patrz Szwecja i lewaki) czy działanie na korzyść innych krajów jak Niemcy i UE (starzy kochankowie Rosji). PiS jest do du**, ale przewidywalny w jakimś stopniu, a alternatywy jak wyżej opisałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To nie PIS ma takie wysokie poparcie, jak to wmawiaja a po prostu opozycja jest tak słaba, tak niekompetentna że nie chcę żadnego z jej kandydatów w rządzie widzieć.


@Franzowaty: no ok pisowcu, nie możesz po prostu napisać że pis jest lepszy od innych partii i tyle? Po co jakieś takie wymysły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Coffesue: xd na kogo mam głosować ? Hołownia właśnie w radio Zet ogłosił,.że jest za likwidacją gotówki tak samo jak Kosiniak Kamysz. Lepiej nie iść i mieć to w dupie. PiS nie lepszy, baaa nawet gorszy bo mówi,że jest przeciwko a robi coś innego. PiS zgodził się na objęciem opłatami dróg szybkiego ruchu. Czy zgodzili się na zakaz saplinówek. Więc nie lepiej w domu zostać niż głosować na jednych czy drugich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ja do tej pory byłem na wszystkich możliwych wyborach, ale teraz poważnie się zastanawiam nad sensem glosowania bo jestem tak rozczarowany całą klasą polityczną że nie mam pojęcia na kogo zagłosować. Jestem wszystim zmęczony, zmęczony oglądaniem tych samych złodziejskich ryjów, a rządy pisu wyprały mnie ze wszelkich pozytywnych odczuć do polski. Zaczynam wszystko mieć w dupie. Dzisiaj tego nie widzę, choć pewnie jak nadejdą wybory to się zbiorę i pójdę zagłosować.


@
Żeby nie było z nigdy na PiS nie oddałem głosu i gardzę tymi ofertami mocno, PiS traktuje jako zło. Według mnie jednak lepsze jest znane nam już zło, które jest trochę przygłupie, niż wpuszczanie bandy czarno/śniadych przestępców i gwałcicieli bez kontroli (patrz Szwecja i lewaki) czy działanie na korzyść innych krajów jak Niemcy i UE (starzy kochankowie Rosji). PiS jest do du**, ale przewidywalny w jakimś stopniu, a alternatywy jak wyżej opisałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
glos na opozycje to tak naprawde glos na po. wygrana po = brak atomu w polsce, mniejsze wsparcie dla ukrainy, podporzadkowanie sie niemcom. wolalbym, zeby po nie wygralo, wiec nie bede glosowal na opozycje


@pure_function: rozumiem, że popierasz pis? Bo powielasz kropka w kropkę ich przekaz odnośnie po, dokładnie te same bzdurne propagandowe teksty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakoś nie widzę w Polsce partii z prawdziwego zdarzenia, która chciałaby np. zreformować opiekę zdrowotną, ogarnąć finanse publiczne i przestać marnować hajs, zacząć dbać o gospodarkę, rozdzielić w końcu państwo od kościoła (realnie), wywalić religie ze szkół czy w końcu doprowadzić do równości (np. równy wiek emerytalny, brak durnych parytetów - ale rak, czy jak służba wojskowa ma być obowiązkowa to kobiety też to obejmuje - z jakimiś wyjątkami jak na przykład