Wpis z mikrobloga

Hej! Przychodzę z pytaniem apropo dawania wódki po weselu. Wiem, że decyzja należy do nas co zrobimy, ale chciałbym poznać opinię innych osób, które miały lub planują swoje wesela.
Czy dajecie na pożegnanie jakieś podziękowanie w postaci wódki na przykład, czy zostajecie przy tym małym podziękowaniu pozostawionym przy talerzyku? Jeśli to nie była wódka, to co jeszcze innego było takim podziękowaniem na koniec wesela - ciasto, może kwiaty z dekoracji czy cos innego?
Przymierzamy się z narzeczonym do kupna wódki i po prostu zastanawiamy się ile jej się przyda i czy obdarowywać gości na koniec wódka czy nie. #wesele
  • 6
@inga: To chyba zależy od regionu Polski, w moich stronach w ogóle się nie daje takich rzeczy i ja szczerze mówiąc nie widzę z tym większego sensu. Wódki zostanie i tak dużo, a kupować jej jeszcze więcej, żeby rozdać gościom to strata pieniędzy. A jeżeli rozdawać tą faktycznie weselną to nie wiem jak to logistycznie się rozwiązuje, bo przecież one są w mroźni. Za każdym razem jak ktoś wychodzi to się
@inga: @inga: My dawaliśmy na wyjście fotografowi i DJ.
Chciałam, żeby skończyło się na krówkach przy talerzyku, ale teściowa postawiła mnie przed faktem dokonanym, że ustaliła ze będą ciasta i finalnie powiedziałam że to mąż ma zdecydować co z tym robimy i koniec końców dawaliśmy ciasto po które biegał od drzwi do chłodziarki
Z perspektywy czasu mąż bardzo żałuję, że się nie postawił, bo to było strasznie męczące i wkurzające