Wpis z mikrobloga

Topka, która od lat nic się nie zmienia, no dobra może pare pozycji ktoś zyska, ktoś straci ale tak to nic xD
Muzyka skończyła się 20 lat temu i już nie ma muzyki, a co dopiero innych gatunków..jest jeden właściwy gatunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbym kiedyś zobaczyć taki top ale taki gdzie głosowaliby różni ludzie, od starszych po dzieciaków, gdzie gatunki by się mieszały i nie tylko. Tak po prostu, zobaczyć co by wygrało.

#muzyka #topwszechczasow #radio357
Pobierz Farezowsky - Topka, która od lat nic się nie zmienia, no dobra może pare pozycji ktoś...
źródło: comment_1672648387LFxVIMK434LeQjfAULUSmQ.jpg
  • 15
@Farezowsky: to wygląda jak lista, która kiedyś była na Trójce. Tam o ile pamiętam to udowodniono, że nie brano żadnych głosów pod uwagę, ale ten prowadzący, któego nazwiska już nie pamiętam sam to ustawiał.
to jest to samo radio co trójka


@Farezowsky: Noo raczej na 100% nie. Nie dość, ze muzycznie odstaje w stronę szitpopu to jeszcze prowadzący zachowują się jakby byli najlepszymi prowadzącymi na świecie w jedynym słusznym i cudownym raidu.
@Farezowsky: Trójka, 357, RNŚ - jeden pies, ci sami ludzie, ten sam profil stacji i te same listy przebojów z tym samym topem. Ja nie wiem jaki jest sens brandzlowania się co roku nad tymi samymi kawałkami, naprawdę ciężko mi uwierzyć, że ludzie od tylu lat głosują na te same utwory. OK, są niezłe i może nawet fajnie tego posłuchać na początek nowego roku, ale osobiście słucham tylko dołu tabeli, gdzie
@Farezowsky: Też się zżymam, że nic nie ma tam nowego, że muzyka po 2000 to chyba zdaniem szanownych redaktorów umarła. Szczytem wszystkiego jest to ciągłe katowanie klasyków rocka i pałowanie nad wielkością Pink Floyd i Deep Purple jakby innych rzeczy nie było. Pomijam fakt, że masa wykonawców jest kompletnie pomijana albo mają w TOP-ie po jednej piosence.
Z drugiej strony to tylko zabawa, która ma stworzyć miły klimat do wolnego dnia.
@Farezowsky: Muszą jakoś zachęcić ludzi do patronowania i/lub zwiększania wpłacanych kwot.
Jedyny minus to te koszulki. 99 zł za t-shirt na którym jest wzór wyglądający jak z Croppa. Takie motywy to się podobają mojemu synowi ale... on ma 8 lat.
Ja generalnie jako patron mam w dupie czy ktoś mi na antenie za to dziękuje czy nie. Sam TOP też mógłby dla mnie odbywać się w atmosferze radiowego studia bez tej
@DocentMarzanek: Problem jest taki że nie ma reklam ani bloków informacyjnych, czyli żeby top trwał tradycyjnie cały dzień to muszą czymś tą lukę wypełnić i raczej nie da się tego zrobić prostym gadaniem między utworami w studiu. Na trójce reklamy i informacje zżerały z dobre 2 godziny, czyli wolą zrobić coś z "pompą" niż wciskać coś czego nie ma na co dzień- powtarzania co godzinę prognozy pogody i tych samych 4
@Farezowsky to jest top boomersów i posttrójkowiczow, a 11 listopada leciał Top PL21, gdzie głosuje się na artystów z debiutem w 21 wieku i tam droga dla Young Leosi stoi otworem.