Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: Dzięki za propozycje.
Wschodnia obwodnica to moja dosyć częsta trasa, tyle że tam wszędzie otwarte pola, a ze względu że nie mam baranka w rowerze wystarczy niewielki wiatr i jazda robi się bardzo wymagająca i mało przyjemna.

Jeszcze raz dzięki za link, na pewno skorzystam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OptoTranzystor: Dołącz na stravie do grupy Wrocław i popatrz gdzie ludzie jeżdżą. A jak dodatkowo włączysz funkcję "flyby" to będziesz mógł zobaczyć gdzie jeździli mijani kolarze - oni najlepiej znaja fajne drogi.
@OptoTranzystor Na początku nie ma dużej różnicy czy masz baranka czy nie masz. Jak nie jeździsz na bóg wie jakie wyniki to jesr do przeżycia :)

Generalnie i tak zgodnie z prawem Murphyego zawsze będziesz miał wiatr w twarz :)
@OptoTranzystor: Podstawa to wspomniane wały wzdłuż Widawy na północy i Odry na południu. Ta pierwsza trasa w kierunku Oławy to mój zdecydowany numero uno, przejechałem ją dziesiątki razy i jeszcze mi się nie znudziła. Ma bardzo duży potencjał na modyfikacje, równoległe asfalty są spokojne, jest gdzie śmigać. Ta druga imho fajna na luźne, towarzyskie przejażdżki, samemu bardzo szybko mi się przejadła i osobiście unikam już jak ognia :) Kolejna opcja to
Czy ten układ kwadratów jest kompatybilny z tym ze statshunters.com?


@metaforyczny_kierowca: Tak to są te same kwadraty i dodatkowo są tam też mniejsze - też fajna zabawa. Z takich różnic na plus to dostajesz na maila info po każdej jeździe ile kwadratów zdobyłeś i zawsze zlicza kwadraty z dokładnej trasy (SH domyślnie zlicza z uproszczonej i czasami nie zaliczy od razu, trzeba tam kliknąć) Na minus to że przelicza trasy ze