Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Erravi: oświeć mnie jak wygląda Twój trening, ja aktualnie będąc na redukcji robię rozgrzewkę łączoną z cardio jakieś 50 miniut, potem nim zrobię ławę i wyciskanie hantli na skosie dodatnim to już mija półtorej godziny xd
@markili ja trenuję zawsze aby zmieścić się w 45 minutach max 50 i nie chodzi tutaj o #!$%@? się ale po pierwsze zbyt długie przerwy mogą przeciągają bezsensu trening po drugie trening jest mnie efektywny oo trzeciej zbyt długie przerwy pomiędzy seriami mogą być kontuzjogenne. Testowałem różne kombinacje ale poczytałem trochę skróciłem treningi i mam najlepsze efekty https://www.budujmase.pl/trening/ile-powinien-trwac-trening-na-silowni.html
@Insanowskyy: To zależy czy robie cardio. Od połowy grudnia jestem na redukcji. Jeżeli jest cardio to trening gdzieś trwa 2h, czasem powyżej. Jeżeli nie robie cardio to w godzinę się wyrabiam. Cardio u mnie na razie 40 min
maks 45 minut

jak robisz przerwy pomiędzy seriami po 10 minut to nie dziwne.


@Erravi: Co Ty za bzdury piszesz? Zanim się rozgrzejesz, to minie z ok 10 minut. Potem płaska (u mnie to 7 serii) gdzie przerwa wynosi 2-4 minuty i zawsze taki bój zajmuje mi z 50-60 minut. Z resztą głównych bojów, czyli martwtym, ohp i przysiadami jest tak samo. Pisząc takie rzeczy, to Ty pewnie robisz seryjki 60kg
@Erravi: głupoty piszesz - wszystkie te trzy argumenty w praktyce działają przeciwnie. Do tego w tym zalinkowanym artykule to już w ogóle jakieś herezje są napisane...
Przerwa 3 minuty to absolutne minimum w kontekście typowego treningu hipertroficznego "na masę", aby zrobić ciężką serię wielostawowego ćwiczenia blisko upadku, czyli tym zapasem 1-2 powtórzenia.
@Erravi: jeśli cały trening zajmuje ci 45 minut to ćwiczysz wytrzymałościowo, a nie siłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prosta piłka, jeśli ćwiczysz 1-2 powtórzenia od upadku to nie ma szans, że po minucie powtórzysz tę samą liczbę powtórzeń w serii, zabraknie ci oddechu, a nie siły. Więc jeśli w takim treningu robisz 4 serie i na każdej osiągniesz tyle samo powtórzeń to się #!$%@? po prostu. Z
@bartt345: Dobra widzę, że musze być precyzyjny bo masakra z wami gadać, niby na siłownie chodzicie a treningu od rozgrzewki nie odróżniacie i nie pierdzielcie mi, że rozgrzewka wchodzi w czas treningu bo szkoda mi czasu tracić na rozwodzenie o tym.

Po pierwsze na siłownie chodzę od około 15 lat, wiec wiem co dobre dla mojego organizmu i dostosowuje to do obserwacji oraz wieku.

Po drugie obserwuje!

Trenuję 3/4 x w
@Erravi: Juz #!$%@? w to wszystko, ale zazdr8szcze niektorym czasu wolnego, ze moga sobie siedziec na silowni po 3 godziny i ogarniac wszystko inne (praca, dom, rodzina) ( ͡° ͜ʖ ͡°)